pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Był Scruffy O'Brien, będzie Ziemia

Był Scruffy O W miejscu popularnego niegdyś irlandzkiego pubu Scruffy O'Brien we Wrzeszczu powstanie nowy klub koncertowo-taneczny Ziemia. Obecnie ekipa odpowiedzialna za sopockie Dwie Zmiany remontuje wnętrza, które udostępni po Nowym Roku.

Data 21/11/2017

---

Ania Dąbrowska oczarowała słuchaczy

Ania Dąbrowska oczarowała słuchaczy Niedzielny koncert w Filharmonii Bałtyckiej potwierdził to, co fani Ani Dąbrowskiej wiedzą doskonale - artystka nie daje złych występów. Energetyczne aranżacje oraz dynamiczna gra świateł podkręcały i tak gorącą atmosferę na widowni, choć nie ma co ukrywać, że takiej muzyki lepiej słucha się w klubie niż w filharmonicznej sali koncertowej.

Data 20/11/2017

---

25 lat z muzyką Andrzeja Piasecznego

25 lat z muzyką Andrzeja Piasecznego Andrzej Piaseczny świętował w niedzielę wieczorem w Gdynia Arenie 25 lat na scenie. Nie zabrakło największych przebojów, które artysta ułożył chronologicznie - od początków z zespołem Mafia, aż po najnowszą, wydaną miesiąc temu płytę.

Data 19/11/2017

---

Przeboje U2 według polskich artystów

Przeboje U2 według polskich artystów Małgorzata Ostrowska, Marek Piekarczyk, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko i Kasia Dereń zaśpiewali w sobotni wieczór w Gdynia Arenie przeboje legendarnej grupy U2. Wypadli nieźle, podobnie jak towarzysząca im orkiestra ponad dwudziestu symfoników. Dla okazjonalnych słuchaczy muzyki Irlandczyków musiał być to koncert udany, jednak najwięksi fani słysząc i widząc niektóre z tych interpretacji z pewnością parę razy by się pobłażliwie uśmiechnęli.

Data 18/11/2017

---

Festiwal gier w Amber Expo

Festiwal gier w Amber Expo Tysiące odwiedzających, 350 stolików do gier, ponad 1500 planszówek i kilkunastu znanych youtuberów - w halach Amber Expo odbyły się 6. Targi Gra i Zabawa, 15. Festiwal Gramy, a także czwarta edycja Likes Festival.

Data 18/11/2017

---

Relacja z pierwszego dnia Narracji

Relacja z pierwszego dnia Narracji Tegoroczne Narracje zaskoczyły przede wszystkim dobrą pogodą. Pierwszy raz od lat, zwiedzający mogli odbyć spacer szlakiem festiwalowych instalacji nie moknąc przy tym do suchej nitki. Dobra pogoda korespondowała z tematem tegorocznego festiwalu, podczas którego Brzeźno na dwa dni zamieniło się w nadmorski kurort poza sezonem. W sobotę drugi dzień Narracji. Spacery rozpoczną się o godz. 18.

Data 17/11/2017

---

Recenzja filmu "Liga Sprawiedliwości"

Recenzja filmu "Liga Sprawiedliwości" Zack Snyder niczym piłkarski selekcjoner rozesłał powołania, skompletował wymarzony atak, ale zamiast pasjonującego widowiska zorganizował efektownej drużynie jedynie niezobowiązujący sparing z niezbyt wymagającym przeciwnikiem. "Lidze Sprawiedliwości" poziom polskiej Ekstraklasy nie grozi, ale do angielskiej Premiership brakuje lat świetlnych. Zespołowi z potencjałem przyda się najwyraźniej nowy trener i zmiana dotychczasowego lidera.

Data 17/11/2017

---

Kuba Badach wystąpił w Starym Maneżu

Kuba Badach wystąpił w Starym Maneżu Trudno mówić o debiucie w przypadku artysty, który na scenie jest już od prawie 30 lat. Płyta "Oldschool" jest jednak niewątpliwie nowym rozdziałem w karierze Kuby Badacha. Jest to jego solowy, muzycznie autorski album, który w czwartkowy wieczór zaprezentował publiczności podczas koncertu w Starym Maneżu. Kuba Badach wystąpi w Gdańsku jeszcze dzisiaj, jednak wszystkie bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane.

Data 17/11/2017

---

Kino w Muzeum II WŚ od 21 listopada

Kino w Muzeum II WŚ od 21 listopada Jeszcze w tym miesiącu pojawi się kolejne filmowe miejsce na mapie Trójmiasta. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przygotowuje się do uruchomienia kameralnego kina. Zobaczymy w nim nie tylko polską i światową klasykę, ale również filmy zarówno przedwojenne, jak i współczesne oraz produkcje dokumentalne. Pierwsze seanse w "Muzeum" 21 listopada.

Data 16/11/2017

---

Trzy głosy w sprawie karty mieszkańca

Trzy głosy w sprawie karty mieszkańca Karta Mieszkańca to dobry pomysł czy kiełbasa wyborcza? - takie pytania zadają sobie nie tylko czytelnicy Trojmiasto.pl, ale także dziennikarze Trojmiasto.pl.

Data 16/11/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: