pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Koncerty na festiwalu Okno na Świat

Koncerty na festiwalu Okno na Świat - Wielokulturowości nie należy się bać - mówią organizatorzy festiwalu Okno na Świat, który potrwa w Gdańsku od czwartku do niedzieli. W programie m.in. koncerty, warsztaty kulinarne oraz zwiedzanie meczetu.

Data 22/07/2019

---

Spór o jarmark na skwerze Świętopełka

Spór o jarmark na skwerze Świętopełka Częściowo udało się załagodzić spór między mieszkańcami Głównego Miasta a organizatorem Jarmarku o wykorzystanie skweru Świętopełka podczas tej imprezy. Na plac wróci 25 z 30 stojących tu na co dzień ławek. Cześć mieszkańców domaga się jednak, by na skwerze nie stawiać żadnych jarmarkowych stoisk.

Data 21/07/2019

---

Nietypowy koncert na schodach GCF

Nietypowy koncert na schodach GCF Czerwone schody Gdyńskiego Centrum Filmowego na jeden wieczór zamieniły się w bardzo klimatyczną scenę koncertową i trybuny "pod chmurką". W otoczeniu publiczności na filmowej scenie zagrali: Maria Sadowska, L.U.C oraz Bisz. Wszyscy w towarzystwie orkiestry Rebel Babel Ensemble. Wstęp na ten godzinny koncert był bezpłatny. W sezonie letnim odbędą się jeszcze dwa takie wydarzenia.

Data 21/07/2019

---

Trójbój Kaszubski: jedyny taki wyścig

Trójbój Kaszubski: jedyny taki wyścig W sobotni wieczór plażowicze, którzy zgromadzili się w pobliżu molo w Brzeźnie byli świadkami mocno nietypowych zawodów o nazwie Trójbój Kaszubski. Uczestnicy, którzy wzięli w nich udział, musieli wykazać się szybkością w biegu z noszami, ale i kunsztem w degustowaniu kaszubskich używek.

Data 21/07/2019

---

Globaltica: rodzinne koncerty w Parku Kolibki

Globaltica: rodzinne koncerty w Parku Kolibki Globaltica to z jedna z tych imprez na kulturalnej mapie Trójmiasta, która rokrocznie przyciąga miłośników różnych kultur świata. Program zawsze jest pełen warsztatów, aktywności fizycznej, pysznego jedzenia i oczywiście - dobrej muzyki. Tę ostatnią celebrowaliśmy w piątek, podczas jednego z głównych koncertów festiwalu. Pogoda dopisała, więc na polanie Parku Kolibki w Orłowie bawiło się wiele rodzin z dziećmi. Globaltica potrwa jeszcze do niedzieli. Część wydarzeń jest biletowanych, a część bezpłatnych.

Data 20/07/2019

---

Baltic Games przy stadionie Energa

Baltic Games przy stadionie Energa Dziesiątki sportowców z całego świata, koncerty, bitwy taneczne, strefa gastronomiczna i mnóstwo atrakcji. Przed stadionem Energa w Gdańsku trwa dwunasta już edycja Baltic Games. Impreza potrwa do niedzieli. Ceny biletów rozpoczynają się od 55 zł.

Data 20/07/2019

---

Recenzja filmu "Król Lew"

Recenzja filmu "Król Lew" Koty chadzają ponoć własnymi drogami, aczkolwiek ten filmowy wprost z afrykańskiej sawanny dość wiernie podąża ścieżką utorowaną przez Disneya ćwierć wieku temu. Nowa wersja "Króla lwa" łączy oszałamiającą wizualną wirtuozerię z odtwórczym fabularnym rzemiosłem, co finalnie składa się na zapierające dech w piersiach widowisko, któremu brakuje nieco emocji towarzyszących oryginałowi. To, czy rzeczywiście poczujemy, że miłość znów rośnie wokół nas, będzie uzależnione od tego, z jakim nastawieniem wejdziemy na salę kinową.

Data 19/07/2019

---

Koncerty na schodach przed GCF w Gdyni

Koncerty na schodach przed GCF w Gdyni Nie na czerwonym dywanie, ale na czerwonych schodach zaprezentują się gwiazdy serii koncertów plenerowych "GSF on Stairs". Już w najbliższą sobotę (20 lipca) o godz. 21:30 przy Gdyńskim Centrum Filmowym wystąpią L.U.C., Bisz, Maria Sadowska & Rebel Babel Ensemble. Wstęp wolny.

Data 19/07/2019

---

Zamieszanie wokół selekcji filmów w Gdyni

Zamieszanie wokół selekcji filmów w Gdyni Tegoroczna selekcja Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wywołała gorącą dyskusję w branży filmowej. Głównie dotyczy braku wśród wytypowanych filmów "Mowy ptaków" Xawerego Żuławskiego. Produkcję rekomendował Zespół Selekcyjny, ale do opinii nie przychylił się Komitet Organizacyjny. Część dziennikarzy i filmowców protestuje, a organizatorzy festiwalu wydają specjalne oświadczenie. Finalnie, po kilku dniach dodatkowe filmy zostały włączone do Konkursu Głównego.

Data 19/07/2019

---

"Odważny" repertuar Solidarity of Arts

"Odważny" repertuar Solidarity of Arts Wokół motywu odwagi zbudowano program festiwalu muzyczno-filmowego Solidarity of Arts, który odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia. Do Gdańska przyjadą m.in. Tangerine Dream, Ben Frost, Siksa, donGURALesko czy Pussy Riot. Robert Rich przygotuje "śpiący koncert", a Mikołaj Trzaska poprowadzi Orkiestrę Okrągłego Stołu. Nie zabraknie też pokazów filmów i debat z artystami, którzy w swej twórczości łamią artystyczne czy społeczne konwencje.

Data 19/07/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: