pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Rockowy finał Gdańsk Dźwiga Muzę

Rockowy finał Gdańsk Dźwiga Muzę W niedzielny wieczór na gdańskim Placu Zebrań Ludowych zebrali się miłośnicy polskiego rocka. Stało się to za sprawą tegorocznej edycji festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę. Trzeciego, ostatniego dnia wydarzenia, na scenie wystąpiły zespoły: Last of The Real, Fisz Emade Tworzywo, Organek oraz Kult.

Data 24/07/2017

---

Zakończyły się wyścigi konne 2017 w Sopocie

Zakończyły się wyścigi konne 2017 w Sopocie Za nami drugi i ostatni w tym roku weekend z gonitwami koni na sopockim hipodromie. W sumie odbyło się 26 wyścigów, po 13 na każdą sobotę i niedzielę. - U nas konie biegną w inną stronę niż w Warszawie, gdzie odbywa się większość gonitw. To wynika z tego, pod jakimi zaborami były kiedyś dane obiekty. Dlatego też dla większości startujących, debiut w biegu w prawą stronę sprawia, że w celowniku mamy niespodzianki - wyjaśnia Kaja Koczurowska-Wawrzkiewicz, prezes hipodromu.

Data 23/07/2017

---

Lato z dziećmi w mieście. Co zobaczyć za darmo?

Lato z dziećmi w mieście. Co zobaczyć za darmo? Samoloty i statki widziane z bliska, punkty widokowe, place zabaw czy skateparki, to tylko kilka naszych propozycji na darmowe spędzenie czasu w mieście z dziećmi.

Data 23/07/2017

---

Z kamerą w Browarze Amber

Z kamerą w Browarze Amber Umieszczenie browaru Amber w żółtym przewodniku Gault&Milau oraz wypuszczenie kolejnego już piwa z limitowanej serii "po godzinach" to argumenty, które zadecydowały o tym, że odwiedziliśmy podgdańskich browarników z kamerą.

Data 23/07/2017

---

Przeboje lat 80. zabrzmiały w Operze Leśnej

Przeboje lat 80. zabrzmiały w Operze Leśnej Fani Sandry i Thomasa Andersa w sobotni wieczór po brzegi wypełnili sopocką Operę Leśną. Muzyczny powrót do lat 80. kolejny raz okazał się nie tylko frekwencyjnym sukcesem, bo publiczność - ponownie - bawiła się wyśmienicie.

Data 23/07/2017

---

Latające deski w Sopocie

Latające deski w Sopocie Skuter wodny o mocy minimum 100 KM, wąż o długości ok. 18 metrów i deska rodem z filmu "Powrót do przyszłości". To flyboard, czyli sezonowa atrakcja w Sopocie.

Data 22/07/2017

---

Dlaczego warto być na Globaltice?

Dlaczego warto być na Globaltice? Są ku temu co najmniej trzy powody. Kto się skusi, ma szansę wybrać się do Kolibek jeszcze przez cały weekend.

Data 22/07/2017

---

Festiwal piosenki ponownie w Operze Leśnej

Festiwal piosenki ponownie w Operze Leśnej Festiwal Top of the top, czyli kolejne "wcielenie" słynnego sopockiego festiwalu, w którym artyści rywalizowali o Bursztynowego Słowika, w latach 2012-2013 organizował Polsat. Teraz formułę odświeży stacja TVN, która w sierpniu zamierza zaprosić do Opery Leśnej największe polskie gwiazdy.

Data 20/07/2017

---

Planuj Tydzień: dużo koncertów

Planuj Tydzień: dużo koncertów Nadchodzący tydzień zaskoczy nas ilością koncertów, stanie się to m.in. za sprawą Globatiki. Do Trójmiasta zjadą również żeglarze i blogerzy.

Data 20/07/2017

---

Ludzie Trójmiasta: Helena Dmochowska

Ludzie Trójmiasta: Helena Dmochowska Jako suwnicowa przepracowała 35 lat. Dziś oprowadza młodych mieszkańców Trójmiasta po terenach dawnego zakładu pracy, by udowodnić, że "Stocznia jest kobietą". Pozytywnie zakręcona emerytka, dla której nie istnieje słowo "nuda". O Helenie Dmochowskiej piszemy w ramach kolejnego reportażu z cyklu "Ludzie Trójmiasta". Miesiąc temu pisaliśmy o zakochanych w kawie Basi Szparagowskiej i Leszku Jędrasiku, a kolejnymi bohaterkami będą Gosia Cieślak i Ola Kulińska, które prężnie i kreatywnie koordynują działania Banku Żywności w Trójmieście.

Data 20/07/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: