pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Patryk Wojciechowski i jego "Rewolucja" w CSW Łaźnia

Patryk Wojciechowski i jego "Rewolucja" w CSW Łaźnia W niedzielne popołudnie, w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, swoją premierę miała najnowsza kolekcja Patryka Wojciechowskiego "Revolution". Projektant zdecydował się na rewolucyjne podejście przede wszystkim do formy wydarzenia, która znacząco różniła się od tego, co zwykli jesteśmy nazywać pokazem mody.

Data 19/03/2018

---

DJ Gromee rozgrzał publiczność w Gdyni

DJ Gromee rozgrzał publiczność w Gdyni W sobotnią noc gdyński klub Atlantic odwiedził jeden z najpopularniejszych polskich didżejów i producentów muzycznych, DJ Gromee. Artysta, który jest tegorocznym reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji, dzień wcześniej wydał swoją debiutancką płytę. Impreza w Atlanticu była dobrą okazją, żeby zaprezentować ją fanom.

Data 18/03/2018

---

Przybysz, Mikromusic i Odet w Gdańsku

Przybysz, Mikromusic i Odet w Gdańsku Takiego kobiecego tria w Trójmieście jeszcze nie było. Natalia Przybysz, Natalia Grosiak z zespołem Mikromusic oraz gdańszczanka Odet połączyły siły i ruszyły w trasę po Polsce, na której jednym z przystanków był Stary Maneż. Różnorodny pod względem repertuaru koncert powinien spełnić oczekiwania tych, którzy szukają w muzyce subtelnych klimatów, jak i ostrzejszego, gitarowego grania.

Data 18/03/2018

---

Wspólny koncert Mazolewskiego i Portera

Wspólny koncert Mazolewskiego i Portera W sobotni wieczór na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego spotkały się dwie niezwykłe osobowości. Wojtek Mazolewski i John Porter. Mogło by się wydawać, że to połączenie nie ma prawa wypaść dobrze. Nic bardziej mylnego - to połączenie jest idealne.

Data 18/03/2018

---

Pocztówki znad morza Julii Pietruchy

Pocztówki znad morza Julii Pietruchy Czy istnieje lepsze miejsce do rozpoczęcia trasy koncertowej zatytułowanej "From the seaside" niż Gdańsk? W piątkowy wieczór Julia Pietrucha wystąpiła w Starym Maneżu, gdzie po raz pierwszy wykonała piosenki ze swojej najnowszej, inspirowanej morzem, płyty.

Data 17/03/2018

---

Recenzja filmu "Pitbull. Ostatni pies"

Recenzja filmu "Pitbull. Ostatni pies" Przygarnięty przez Pasikowskiego "Pitbull" warczy i ujada jak za starych, dobrych czasów! "Ostatni pies" stanowi dowód na to, że można jeszcze w Polsce kręcić porządne kino sensacyjne bez reżyserskiej fuszerki i nachalnego efekciarstwa. Udany powrót Despera i jego sfory to najlepsze, co mogło przydarzyć się fanom oryginału, których rozczarował poziom dotychczasowych kontynuacji.

Data 16/03/2018

---

Dzień św. Patryka w Trójmieście

Dzień św. Patryka w Trójmieście Obchody dnia św. Patryka to zwyczaj, który przywędrował do nas aż z Irlandii. Święto kojarzone jest z piciem zielonego piwa, tradycyjnej whisky, irlandzkimi tańcami i huczną zabawą do białego rana, co w tym roku ułatwi nam fakt, że przypada w sobotę. Sprawdziliśmy, gdzie w Trójmieście pobawimy się tego dnia w irlandzkim stylu.

Data 16/03/2018

---

Koncerty Stańki i Badacha wiosną w Gdańsku

Koncerty Stańki i Badacha wiosną w Gdańsku Nie masz pomysłu na wielkanocny prezent? Może warto wybrać się razem z bliską osobą na koncert, tym bardziej, że w najbliższym czasie będzie w czym wybierać.

Data 16/03/2018

---

Planuj tydzień: literatura i koncerty

Planuj tydzień: literatura i koncerty Przed nami bardzo różnorodny tydzień. Astronomiczną wiosnę powitać możemy na koncertach, spektaklach i wydarzeniach sportowych. Nie przegapcie też dnia św. Patryka i atrakcji z nim związanych.

Data 15/03/2018

---

Globaltica ogłasza artystów i ceny biletów

Globaltica ogłasza artystów i ceny biletów Nowości z festiwalu Globaltica. W tym roku na imprezie w Kolibkach zagra jedenastu artystów, pojawi się dodatkowa scena w namiocie oraz nowa przestrzeń dla dzieci. Organizatorzy planują również więcej seansów filmów dokumentalnych.

Data 13/03/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: