pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Światełko dla Pawła na Targu Węglowym

Światełko dla Pawła na Targu Węglowym W niedzielę o godz. 18 w ogrodzie zimowym ECS w Gdańsku rozpoczął wieczór ze wspomnieniami o Pawle Adamowiczu. O godz. 19.55 na Targu Węglowym ku jego czci rozbłysło światełko do nieba.

Data 20/01/2019

---

Recenzja filmu "Diablo. Wyścig o wszystko"

Recenzja filmu "Diablo. Wyścig o wszystko" Filmowe cacko Michała Otłowskiego do setki rozpędza się w trzy sekundy, bo właściwie tylko na tyle wystarcza paliwa. Później słychać już potężny huk, spod maski unosi się gęsty dym, silnik odmawia posłuszeństwa a maszyna staje w szczerym polu. Polska wersja "Szybkich i wściekłych" spektakularnego "dzwonu" nie zalicza, ale w porównaniu z hollywoodzkim oryginałem wygląda jak piknik motoryzacyjny za wiejską remizą.

Data 20/01/2019

---

Miłosne wyznanie na billboardzie

Miłosne wyznanie na billboardzie "Fryteczko to dla Ciebie! (...) Marta przepraszam Cię z całego serca, tęsknię za Tobą, obiecuję poprawę, kocham Cię, Dawid". To właśnie fragment miłosnego listu, połączonego z wierszem K.I. Gałczyńskiego, który zawisł na billboardzie przy Trakcie św. Wojciecha . Udało nam się porozmawiać z autorem plakatu i dowiedzieć, skąd pomysł na takie nietypowe wyznanie.

Data 17/01/2019

---

Odwołane imprezy w Trójmieście

Odwołane imprezy w Trójmieście Tragiczna śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP odbiła się szerokim echem w Trójmieście, Polsce i na świecie. Od wtorku trwa żałoba w Gdańsku oraz Sopocie, prezydent Gdyni Wojciech Szczurek ogłosił w poniedziałek trzydniową żałobę, zaś prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że dzień pogrzebu będzie też dniem żałoby narodowej. Wydłuża się zatem lista odwołanych w tym tygodniu imprez w Trójmieście. Poniżej aktualizujemy ją na bieżąco.

Data 17/01/2019

---

Planuj Tydzień: czas smutku i zadumy

Planuj Tydzień: czas smutku i zadumy Zazwyczaj w "Planuj Tydzień" piszemy o imprezach rozrywkowych, kulturalnych i sportowych, które ubarwiają życie Trójmiasta. Ten tydzień jest inny, co odczuwają wszyscy mieszkańcy metropolii. Pogrzeb Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, o godz. 12 w bazylice Mariackiej. Chociaż większość wydarzeń została odwołana, będziemy mieli kilka okazji, żeby spotkać się na mieście.

Data 17/01/2019

---

Wydarzenia dla Pawła Adamowicza

Wydarzenia dla Pawła Adamowicza W związku z żałobą po śmierci Pawła Adamowicza, która potrwa do dnia pogrzebu, odwoływanych jest dużo wydarzeń w Trójmieście. W ich miejsce pojawiają się inne, mające na celu uczcić pamięć prezydenta.

Data 17/01/2019

---

Inicjatywa Dody dla prezydenta

Inicjatywa Dody dla prezydenta Po tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza o ogólnopolski sprzeciw wobec nienawiści zaapelowała Dorota "Doda" Rabczewska. To właśnie z jej inicjatywy miałby się odbyć wielki koncert "Artyści Przeciw Nienawiści", w który zaangażowaliby się czołowi polscy wykonawcy. Piosenkarka najchętniej zorganizowałaby go w Ergo Arenie, jednak rzecznik prasowy gdańsko-sopockiej hali w rozmowie z nami nie potwierdził, że takie wydarzenie odbędzie się tu w najbliższym czasie.

Data 16/01/2019

---

Koncert, wesele podczas żałoby. Co dalej?

Koncert, wesele podczas żałoby. Co dalej? Niemal wszystkie trójmiejskie instytucje kultury i kluby odwołały wydarzenia w związku z żałobą wprowadzoną po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Sprawa nie jest tak oczywista w przypadku prywatnych imprez okolicznościowych, np. wesel.

Data 16/01/2019

---

Pieśn-hymn żałoby na Długim Targu

Pieśn-hymn żałoby na Długim Targu Nie tylko Trójmiasto żyje utworem, który wybrzmiał w poniedziałek 14 stycznia na Długim Targu podczas Wiecu Przeciwko Nienawiści i Przemocy. Utwór puszczony był z "taśmy", ale i tak "Sound of Silence" zapadnie wielu w pamięci na długi czas.

Data 15/01/2019

---

Ochrona na imprezie masowej to mit?

Ochrona na imprezie masowej to mit? Czy łatwo zdobyć plakietę "media", a osoby nią dysponujące nie są wystarczająco skrupulatnie sprawdzane na bramkach? Wieloletnie obserwacje dają do myślenia.

Data 14/01/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: