pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Pochód studentów przejdzie w piątek przez centrum Gdańska. Rozpoczęcie Juwenaliów

Pochód studentów przejdzie w piątek przez centrum Gdańska. Rozpoczęcie Juwenaliów Wielki Przemarsz Studentów to juwenaliowa tradycja, która po latach wraca do Trójmiasta. Pochód oraz symboliczne przekazanie studentom kluczy do miasta odbędzie się w piątek o godz. 15:30. Studenci przemaszerują z Targu Węglowego na plac Zebrań Ludowych. Spodziewane są duże utrudnienia w ruchu.

Data 23/05/2018

---

GusGus na wyprzedanym koncercie w B90

GusGus na wyprzedanym koncercie w B90 GusGus to tylko jeden człowiek stojący przed laptopem i mikserem oraz drugi stojący przed mikrofonem, a jednak suma tych dwóch składników jest bez porównania ciekawsza, niż mogłoby to wyglądać. Dowodem jest półtora tysiąca rozradowanych fanów w gdańskim B90, którym nie były straszne ani późna godzina rozpoczęcia koncertu, ani data przypadająca na początek tygodnia oraz widmo walki o przetrwanie w pracy następnego dnia.

Data 23/05/2018

---

Szkoła muzyczna - ile kosztuje i jak się dostać?

Szkoła muzyczna - ile kosztuje i jak się dostać? Jedni od miesięcy przygotowywali się do egzaminów wstępnych, które w części szkół rozpoczęły się już w połowie maja. Inni ze złożeniem podania nadal się wahają, choć o nauce gry na wymarzonym instrumencie marzą od dawna. W trójmiejskich szkołach muzycznych trwa rekrutacja. My sprawdzamy, jak przebiega nauka w placówkach publicznych, czy naprawdę jest całkowicie bezpłatna i na naukę jakich przedmiotów, oprócz gry na wymarzonym instrumencie, muszą nastawić się przyszli wirtuozi.

Data 22/05/2018

---

W weekend odbyły się wyścigi dronów

W weekend odbyły się wyścigi dronów Na gdyńskim Narodowym Stadionie Rugby odbyły się wyścigi dronów rozegrane w randze Pucharu Świata, Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski. W zawodach wystartowało blisko 80 zawodników. W klasyfikacji końcowej najlepsi okazali się Polacy - Maciej Poschwald oraz Robert Miroszewski.

Data 21/05/2018

---

Koncerty, animacje i fajerwerki w Gdyni

Koncerty, animacje i fajerwerki w Gdyni Już w tę niedzielę Dar Młodzieży wyruszy w roczny rejs dookoła świata. Z tej okazji przez cały weekend na nabrzeżu przy skwerze Kościuszki odbywają się "Żagle Wolności", czyli atrakcje uświetniające to wydarzenie. W piątek świętowaliśmy dzień morski, a w sobotę koncertowy, podczas którego wystąpili m.in. Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Justyna Steczkowska. Wieczór zakończył mapping 4D i pokaz fajerwerków.

Data 20/05/2018

---

Po festiwalu storczyków na Hipodromie

Po festiwalu storczyków na Hipodromie Przez cały weekend na sopockim Hipodromie możemy nie tylko podziwiać, ale także kupić kilkadziesiąt różnych gatunków kwiatów z całego świata. Wydarzenie o nazwie Świat Storczyków - The World of Orchids przyciąga chętnych nie tylko z Trójmiasta.

Data 19/05/2018

---

Czy znamy obiekty w Trójmieście?

Czy znamy obiekty w Trójmieście? Krzywy Domek w Sopocie - to jeden z najpopularniejszych obiektów w Trójmieście, a przynajmniej tak wynika z naszej poprzedniej sondy ulicznej na ten temat. Który trójmiejski budynek okazał się najbardziej rozpoznawalny tym razem?

Data 19/05/2018

---

Powrót Podwórka na Dolnym Mieście

Powrót Podwórka na Dolnym Mieście Zeszłoroczne otwarcie Podwórka na terenie Królewskiej Fabryki Karabinów przy ul. Łąkowej przyciągnęło tłumy. 18 maja, podczas inauguracji kolejnej edycji, frekwencja nie była już tak spektakularna, choć zainteresowanych nie brakowało. Organizatorzy jednak zapewniają, że warto Podwórko odwiedzać, bo w tym sezonie program będzie obfitować w imprezy i wydarzenia dodatkowe. Co zatem nowego czeka bywalców industrialnej przestrzeni na Dolnym Mieście?

Data 19/05/2018

---

2Cellos i ich energetyczny show

2Cellos i ich energetyczny show Luka Šulić i Stjepan Hauser, tworzący wybuchowy duet 2Cellos, to znakomicie wykształceni wiolonczeliści klasyczni, którzy przełamują gatunki muzyczne. W piątkowy wieczór artyści wystąpili w Ergo Arenie, prezentując niesamowicie energetyczne show i rozpalając publiczność do czerwoności.

Data 18/05/2018

---

"Deadpool 2": nieprzyzwoicie śmieszny

"Deadpool 2": nieprzyzwoicie śmieszny Kontynuacja hitu sprzed dwóch lat przypomina ekstremalny cyrk dla dorosłych, w którym clowni szokują niewybrednym żartem, akrobaci na naszych oczach widowiskowo łamią kości, a dzikie zwierzęta zastępują brutalni dewianci nieszczędzący sobie krwawych "uprzejmości". Nad wybuchowym show pieczę trzyma kapitalny Deadpool, potrafiący nawet słabsze elementy nowego filmu najpierw szyderczo wyśmiać, a później zasunąć im kopniaka z półobrotu.

Data 18/05/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: