pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Powrót do przeszłości na festiwalu w Sopocie

Powrót do przeszłości na festiwalu w Sopocie Piosenki z lat 80. i 90. zdominowały program pierwszego dnia tegorocznego festiwalu w Sopocie. Produkowana w tym roku przez TVN pod nazwą "Top of The Top" impreza potrwa w Operze Leśnej do czwartku. We wtorek było nostalgicznie i przebojowo - publiczność usłyszała repertuar, która zna i kocha od lat.

Data 15/08/2018

---

Z kamerą w: projektorni kinowej

Z kamerą w: projektorni kinowej Kilometry taśmy czy cyfrowe pliki o wielkości kilkudziesięciu gigabajtów, kilka głośników czy system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, zespół ludzi czy w pełni zautomatyzowany system? Z kamerą odwiedziliśmy miejsce niedostępne dla zwykłego śmiertelnika - kabinę projekcyjną w kinie.

Data 14/08/2018

---

Udane polowanie na Jarmarku

Udane polowanie na Jarmarku - Targ Rybny. Słońce przygrzewa, pot się leje, mimo upału - ścisk. Idę między stoiskami i rozpoznaję te same twarze sprzedawców, co przed rokiem i dwoma laty. Między antykami, bibelotami, replikami strumień ludzi. Oglądają, bo lubią. Bo jarmark to legenda. Bo tu można się targować - pisze pani Marta.

Data 14/08/2018

---

Kortez wystąpił na Tarasach Aquaparku

Kortez wystąpił na Tarasach Aquaparku Kortez, od chwili debiutu w 2015 roku, nazywany jest fenomenem polskiej sceny muzycznej. Ci, którzy uczestniczyli w jego niedzielnym koncercie na Tarasach sopockiego Aquaparku, nie mają powodu, aby się z tą tezą nie zgodzić. Artysta dał fantastyczny, nostalgiczny występ, pokazując słuchaczom, że słuchanie smutnych piosenek to naprawdę świetna rozrywka.

Data 12/08/2018

---

Efektowne Water Show nad Motławą

Efektowne Water Show nad Motławą Nad Motławą w Gdańsku, przy Żurawiu - w ramach imprezy Water Show - powstał tor wodny z przeszkodami, na którym odbyła się niezwykle widowiskowa rywalizacja w sześciu wodnych konkurencjach.

Data 12/08/2018

---

Tłumy gości na urodzinowej imprezie

Tłumy gości na urodzinowej imprezie W sobotni wieczór Ulica Elektryków i klub B90 pękały w szwach. Wszystko za sprawą piątych urodzin Surfburgera. Trójmiejska burgerownia ze sporym rozmachem świętowała swój mały jubileusz, na który zaprosiła m.in. Otsochodzi i Rasmentalism.

Data 12/08/2018

---

Relacja z Męskiego Grania

Relacja z Męskiego Grania Tysiące osób odwiedziły w sobotę Kolibki, gdzie odbywał się gdyński przystanek festiwalu Męskie Granie. Można było posłuchać m.in. Korteza, Janerki, Zalewskiego czy Nosowskiej. Wniosek: polska muzyka ma się świetnie.

Data 12/08/2018

---

Muzyczna mieszanka na Molotece

Muzyczna mieszanka na Molotece Festiwal Moloteka ściągnął w piątek na plażę w Brzeźnie fanów elektronicznej muzyki, którzy mimo mało optymistycznych pogodowych prognoz, tłumnie stawili się pod sceną przede wszystkim na koncercie Natalii Nykiel

Data 11/08/2018

---

Recenzja "Mission: Impossible - Fallout"

Recenzja "Mission: Impossible - Fallout" "Ja jestem burzą" - z charakterystyczną nonszalancją w głosie deklaruje na początku filmu Ethan Hunt i można mu wierzyć na słowo. Specjalista od misji niemożliwych w szóstej odsłonie serii ściąga na widzów potężną nawałnicę kaskaderskich popisów, karkołomnych pościgów i akrobatycznych bijatyk. Fanom widowiskowych "akcyjniaków" napędzanych wylewającą się z ekranu adrenaliną w te wakacje nic lepszego już się nie przydarzy.

Data 10/08/2018

---

Festyn na koniec przebudowy przystani

Festyn na koniec przebudowy przystani Zakończenie rozbudowy przystani rybackiej na Oksywiu władze Gdyni postanowiły uczcić festynem, który zaplanowano na sobotę. Całość powinna być gotowa w kwietniu, ale jak tłumaczyli urzędnicy odkryto fragmenty schronów i niewybuchy, co przedłużyło prace.

Data 10/08/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: