pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Test pierwszej sauny na plaży

Test pierwszej sauny na plaży Chociaż saun w Trójmieście nie brakuje, to niedawne otwarcie pierwszego takiego obiektu na plaży skłoniło nas do przetestowania go. Widok zaśnieżonej plaży i możliwość schłodzenia się w zatoce - to atrakcje nie do przecenienia.

Data 21/01/2018

---

Recenzja filmu "Cudowny chłopak"

Recenzja filmu "Cudowny chłopak" Liczne blizny na twarzy tytułowego bohatera poniekąd oddają niedoskonałość filmu Stephena Chbosky'ego. Sporo w nim bowiem uchybień i pretensjonalnych uproszczeń charakterystycznych dla typowego wyciskacza łez. Pod twardą skorupą banałów znajdziemy jednak tyle autentycznych emocji, że można w ich blasku przyjemnie ogrzać się w chłodny zimowy wieczór.

Data 20/01/2018

---

Czy krytyk filmowy jest jeszcze potrzebny?

Czy krytyk filmowy jest jeszcze potrzebny? Uwielbiają nie tylko oglądać filmy, ale również o nich pisać. Mowa o uczestnikach pierwszej edycji warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej w Gdyni. Być może to ich tekstami za kilka lat sugerować się będzie nie tylko trójmiejska publiczność. O idei zajęć rozmawiamy z ich pomysłodawcą, Adamem Kamińskim. W przyszłości planowane są kolejne edycje warsztatów.

Data 19/01/2018

---

Planuj tydzień: hobbici i seniorzy

Planuj tydzień: hobbici i seniorzy W nadchodzącym tygodniu świętować będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji warto skorzystać z trójmiejskich atrakcji wspólnie z seniorami. Fani "Władcy Pierścieni" powinni wybrać się w środę do Ergo Areny, a na miłośników muzycznych odkryć czekają koncerty w Żaku.

Data 18/01/2018

---

Biesiada felietonistów w Spatifie za nami

Biesiada felietonistów w Spatifie za nami Już po raz 25. trójmiejscy felietoniści spotkali się, by powbijać szpile bohaterom życia publicznego minionego roku. Lokalny zaciąg dziennikarski został wsparty przez felietonistę z Warszawy - Michała Ogórka.

Data 18/01/2018

---

Retrorecenzje: 'Midnight Flowers' Golden Life

Retrorecenzje: Od Czerwonych Gitar przez yass aż po Kombi - w Trójmieście od zawsze kształtowały się trendy, którymi później żyła cała Polska, ale czy rzeczywiście "kiedyś było lepiej"? W nowym cyklu "Retrorecenzje" sprawdzę, jak wydawnictwa sprzed lat znoszą próbę czasu. Ostatnio pisałem o debiutanckim materiale O.N.A., a dziś o pierwszej płycie Golden Life.

Data 17/01/2018

---

Nadchodzą 8. Dni Muzyki Nowej

Nadchodzą 8. Dni Muzyki Nowej Między 18 a 21 stycznia w gdańskim klubie Żak odbędzie się ósma już edycja Dni Muzyki Nowej. Organizatorzy zapowiadają, że chcą pokazać inne oblicze znanej muzyki i instrumentów poprzez nietypowe wykorzystanie gitary elektrycznej czy samplowanie kaset magnetofonowych.

Data 15/01/2018

---

Trójmiasto zagrało z WOŚP

Trójmiasto zagrało z WOŚP W ramach 26. finału WOŚP w Trójmieście, jak co roku, odbywały się dziesiątki koncertów, imprez i pokazów. Finał w Trójmieście - tak jak w całej Polsce - zakończył się pokazem sztucznych ogni.

Data 15/01/2018

---

Wspólne kolędowanie w Gdynia Arenie

Wspólne kolędowanie w Gdynia Arenie Najpierw pieśni bożenarodzeniowe z całego świata śpiewane przez znanych polskich artystów, potem kolędowanie razem z publicznością, a na koniec wspólnie, radosne chwalenie Boga. Widowisko muzyczne "Betlejem w Gdyni", które odbyło się w niedzielę w Gdynia Arenie, to oryginalne i udane artystycznie przedsięwzięcie, ale niektórych jego formuła mogła zaskoczyć.

Data 15/01/2018

---

Finał "Style Hunter" w Gal. Bałtyckiej

Finał "Style Hunter" w Gal. Bałtyckiej Style Hunter, czyli akcja, podczas której poszukiwani są najciekawiej ubrani klienci Galerii Bałtyckiej, na stałe wpisała się w krajobraz "modnego Trójmiasta". Trzeci finał wydarzenia odbędzie się w sobotę, 3 lutego. Poprowadzi go Pani Ekscelencja, autorka jednego z najbardziej popularnych polskich blogów modowych.

Data 15/01/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: