pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Motyw: nowy serial TVN kręcili na Stogach

Motyw: nowy serial TVN kręcili na Stogach Od 17 września, w Gdańsku spotkać można aktorów i ekipę produkcyjną nowego serialu, produkowanego dla TVN. Jedna ze scen "Motywu" ma miejsce na plaży na Górkach Zachodnich. Odwiedziliśmy plan filmowy z naszą kamerą, aby sprawdzić, jak wygląda kręcenie serialu od kulis. Porozmawialiśmy też z głównymi aktorkami - Małgorzatą Kożuchowską i Agnieszką Grochowską.

Data 19/09/2019

---

Planuj tydzień: warto wyjść z domu

Planuj tydzień: warto wyjść z domu W nadchodzącym tygodniu rozpocznie się prawdziwa kalendarzowa jesień. Zanim zaparzymy herbatę i wyciągniemy koc, warto sprawdzić, co dzieje się na mieście. Zapowiada się bardzo ciekawy tydzień, który szkoda byłoby przesiedzieć w domu.

Data 19/09/2019

---

"Solid Gold": ciąg dalszy zamieszania

"Solid Gold": ciąg dalszy zamieszania Akson Studio, producent filmu "Solid Gold" w reżyserii Jacka Bromskiego z powodów formalnych wycofał film z konkursu głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W związku z tym wszystkie planowane pokazy tego filmu w ramach 44. FPFF zostają odwołane. Reżyser wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, że nie wyraził zgody na przemontowanie filmu, by ten nie został wykorzystany w trwającej kampanii wyborczej.

Data 19/09/2019

---

Tajemniczy raper nagrał teledysk w falowcu

Tajemniczy raper nagrał teledysk w falowcu Gdański falowiec jest miejscem akcji w klipie do hip-hopowego utworu "Skiety&Klapki", który nagrał raper Kabe. Teledysk ma już ponad 3 mln wyświetleń na YouTube.

Data 18/09/2019

---

Deszczowy drugi dzień festiwalu w Gdyni

Deszczowy drugi dzień festiwalu w Gdyni Wysoki poziom konkursowych filmów, pełne sale, pewne niedogodności organizacyjne. Na to najczęściej zwracają uwagę uczestnicy 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Drugi dzień gdyńskiej imprezy zdominowała chłodna aura, co tylko podniosło i tak niezłą frekwencję na festiwalowych seansach. We wtorek widzowie obejrzeli premierowo takie tytuły jak m.in. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" czy "Pan T.".

Data 17/09/2019

---

Techno na śniadanie: Technoranek w Aioli

Techno na śniadanie: Technoranek w Aioli Zamiast alkoholu - kubek kawy w dłoni, zamiast rozładowywania stresu po całym tygodniu - ładowanie baterii przed pracą. Impreza Technoranek zawitała do Gdańska i odbędzie się w środę w Aioli. O godz. 7 rano.

Data 17/09/2019

---

"Obywatel Jones" otworzył festiwal Filmowy

"Obywatel Jones" otworzył festiwal Filmowy "Kurier", "Proceder" czy "Wszystko dla mojej matki" - między innymi te produkcje mogli obejrzeć pierwszego dnia uczestnicy 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Gdyńską imprezę oficjalnie otworzył promowany osobiście przez Agnieszkę Holland "Obywatel Jones". Podczas gali inauguracyjnej widzowie obejrzeli też zrekonstruowaną wersję najstarszego polskiego filmu fabularnego sprzed ponad stu lat.

Data 17/09/2019

---

Ruszył Festiwal Filmowy w Gdyni

Ruszył Festiwal Filmowy w Gdyni Ponad 40 filmów w dwóch kategoriach konkursowych i kolejnych kilkadziesiąt tytułów w różnych sekcjach tematycznych, a do tego wystawy, koncerty, warsztaty i spotkania, a także nowa mapa festiwalowa. 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni rozpoczyna się już w poniedziałek 16 września i potrwa sześć dni. Sprawdzamy, co poza Konkursem Głównym warto zobaczyć i gdzie znaleźć nie tylko filmowe atrakcje towarzyszące największemu świętu kina w Polsce.

Data 16/09/2019

---

Mecz i gala stand-up dla zwierzaków

Mecz i gala stand-up dla zwierzaków Około 1,5 tys. kibiców, mnóstwo pozytywnych emocji i gracze na murawie, których kojarzymy z koncertów i scen komediowych. W niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbył się drugi już "Mecz o psią krew", w którym rywalizowali komicy i raperzy. Lepsi okazali się raperzy, którzy wygrali mecz po rzutach karnych. Zaś wieczorem w Gdynia Arenie rozegrała się "bitwa" na żarty, czyli druga Charytatywna Gala Stand-up Comedy.

Data 15/09/2019

---

Ulica Elektryków hucznie zamknęła sezon

Ulica Elektryków hucznie zamknęła sezon Na początku wakacji pisaliśmy o udanym otwarciu ulicy Elektryków. Wszystko co dobre, szybko się kończy - w minioną sobotę świętowaliśmy więc zamknięcie sezonu. Dla uczestników wydarzenia, którzy jak zwykle zjawili się tłumnie, przygotowano trzy sceny muzyczne i masę atrakcji. Zapowiedziano również zmiany na nowy sezon - ulica Elektryków będzie się rozwijać.

Data 15/09/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: