pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Tanie bilety do kin w Trójmieście

Tanie bilety do kin w Trójmieście Wiosenny powiew świeżości czuć w trójmiejskich kinach i wcale nie dotyczy to wyłącznie wchodzących na ekrany nowości. Większość multipleksów znacząco obniżyła ceny biletów. Film można obejrzeć za mniej niż 15 złotych i to niezależnie od dnia tygodnia. Są kina, w których koszt pojedynczej wejściówki spadł nawet o połowę.

Data 20/03/2019

---

O Włochu, który pokochał Gdańsk

O Włochu, który pokochał Gdańsk Uczy języka włoskiego, zajmuje się tłumaczeniem polskiej literatury na język włoski, jest autorem przewodników po Polsce i polskich miastach, a także oprowadza włoskie wycieczki po Trójmieście. Roberto M. Polce, bo o nim mowa, zakochał się w Polsce po obejrzeniu filmu "Wesele". W rozmowie z nami opowiada, czego Włosi zazdroszczą Polakom, jak smakuje im nasza kuchnia i dlaczego tak chętnie odwiedzają Gdańsk.

Data 20/03/2019

---

Planuj czas na tegoroczne festiwale

Planuj czas na tegoroczne festiwale Sprawdzamy daty, program i ceny biletów na największych imprezach muzycznych, które w sezonie wiosenno-letnim odbędą się w Trójmieście.

Data 19/03/2019

---

Gintrowski, a jednak coś po nas zostanie

Gintrowski, a jednak coś po nas zostanie "Gintrowski, a jednak coś po nas zostanie" to wyjątkowy projekt poświęcony pamięci legendarnego barda "Solidarności", kompozytora i pieśniarza. W poniedziałkowy wieczór publiczność zgromadzona w Filharmonii Bałtyckiej miała okazję wysłuchać nowych aranżacji pieśni Przemysława Gintrowskiego do wierszy Zbigniewa Herberta.

Data 18/03/2019

---

Adam Ferency: jestem urodzonym kłamcą

Adam Ferency: jestem urodzonym kłamcą To było kolejne spotkanie w ramach charytatywnego cyklu "Serca gwiazd". Tym razem na specjalne zaproszenie Fundacji Przemek Dzieciom do Trójmiasta przyjechał doskonały aktor teatralny i filmowy, Adam Ferency. Również publiczność dopisała i stawiła się w Hotelu Haffner. Cegiełka, która jednocześnie była biletem wstępu, kosztowała 20 zł.

Data 17/03/2019

---

Nietypowy mecz wrotkarski

Nietypowy mecz wrotkarski W sobotnie popołudnie jedna ze stref Fun Areny zamieniła się w arenę zmagań wrotkarek i wrotkarzy. W szranki stanęły dwa zespoły, które zaprezentowały publiczności, na czym polega roller derby.

Data 17/03/2019

---

Komiks, który zlewa się z rzeczywistością

Komiks, który zlewa się z rzeczywistością "melon" to postać dobrze znana wielu internautom. Od prawie dwóch lat w mediach społecznościowych codziennie pojawia się nowy komiks z przygodami charakterystycznego, żółtego bohatera. Nie są to jednak kolejne śmieszne rysunki z internetu - melon porusza też bieżące tematy, nie stroniąc od tych trudnych czy kontrowersyjnych. Zapraszając go na wywiad nie podejrzewałam, że zamiast z rysownikiem, przyjdzie mi stanąć oko w oko z samym bohaterem komiksu. Pluszowa żółta postać w szpilkach wzbudziła w redakcji niemałe poruszenie i stała się pretekstem do wywiadu innego niż wszystkie.

Data 17/03/2019

---

"Kurier": Przesyłka (tylko) dostarczona

"Kurier": Przesyłka (tylko) dostarczona Jan Nowak-Jeziorański wielokrotnie z narażeniem życia podczas wojny przekraczał granice, zarówno geograficzne, jak i ludzkiej determinacji. Poza bezpieczną, zmilitaryzowaną strefę nie wychyla się natomiast Władysław Pasikowski, który jakby nie chciał narazić się na przypadkowy nawet rykoszet. Jego "Kurierowi" brakuje przenikliwości "Pokłosia" i dynamiki "Jacka Stronga". Całość sprawia wrażenie sprawnej historycznej produkcji, która jednak tylko momentami ociera się o rasowe kino szpiegowskie. Zbyt mało Pasikowskiego w Pasikowskim.

Data 16/03/2019

---

Wieczór pełen emocji. Mikromusic w GTS

Wieczór pełen emocji. Mikromusic w GTS Mikromusic to zespół lubiący bawić się muzyką, w szczególności podczas występów na żywo. Cieszy to fanów, którzy dzięki temu mogą na nowo odkrywać swoje ulubione utwory w nowych aranżacjach. Podczas piątkowego koncertu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, razem z zespołem na scenie pojawili się Skubas i Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego. Emocji nie brakowało, szczególnie na koniec wieczoru.

Data 16/03/2019

---

Charytatywny koncert w gdyńskim Uchu

Charytatywny koncert w gdyńskim Uchu Koncerty charytatywne to jedna z przyjemniejszych form pomocy innym. Nic dziwnego, że publiczność przyjmuje je wyjątkowo pozytywnie. W czwartkowy wieczór, w Klubie Ucho artyści zagrali na rzecz Funduszu Dzieci Osieroconych. Na scenie pojawili się m.in. Grażyna Łobaszewska i Marek Piekarczyk.

Data 15/03/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: