pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Akustyczny przegląd przebojów Wilków

Akustyczny przegląd przebojów Wilków Zagrali i "Baśkę" i "Aborygena", a przy okazji dwadzieścia innych mniej, ale głównie bardziej znanych kawałków. W dodatku zrobili to w świetnej formie i nowych, akustycznych aranżacjach. W niedzielę Wilki wystąpiły w Starym Maneżu.

Data 10/12/2018

---

Relacja z koncertu Miłość jest wszystkim

Relacja z koncertu Miłość jest wszystkim Dwie godziny zabawy, wspólne śpiewanie świątecznych i miłosnych przebojów, a wszystko pod hasłem "Miłość jest wszystkim". W niedzielę wieczorem na Ołowiance odbył się koncert mikołajkowy zorganizowany przez Miasto Gdańsk oraz telewizję TVN.

Data 09/12/2018

---

Romina Power i Al Bano w Ergo Arenie

Romina Power i Al Bano w Ergo Arenie Choć od chwili ich debiutu minęły przeszło cztery dekady, nadal uchodzą za jedną z najgorętszych par scenicznych w historii włoskiej piosenki. W niedzielny wieczór w Ergo Arenie Romina Power i Al Bano przypomnieli swoje największe przeboje pokazując, że ich muzyka jest jak wino - im starsza, tym większych dostarcza emocji i wzruszeń.

Data 09/12/2018

---

Wyjątkowo trójmiejski SpaceFest

Wyjątkowo trójmiejski SpaceFest Kosmiczna muzyka wybrzmiała w Gdańsku po raz ósmy i po raz drugi w klubie B90. W jaki zakamarek wszechświata tym razem zabrali nas organizatorzy? Okazuje się, że najciekawszym było... Trójmiasto.

Data 09/12/2018

---

Hity Whitney Houston porwały publiczność

Hity Whitney Houston porwały publiczność Po śmierci Whitney Houston płakał cały świat. Wokalistka zapisała się w historii jako jedna z największych gwiazd popu, sprzedała ponad 200 milionów płyt i podbiła serca fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że wydarzenia sygnowane jej nazwiskiem cieszą się dużym powodzeniem. Nie inaczej było w sobotni wieczór w Gdynia Arenie, gdzie grupa brytyjskich artystów, na czele z Elesha Moses, wystąpiła w koncercie "Whitney: Queen of the night".

Data 09/12/2018

---

Recenzja filmu "Zabójcze maszyny"

Recenzja filmu "Zabójcze maszyny" Erę ruchomych miast poprzedził 60-minutowy kataklizm, który niemal całkowicie wykasował imponujący dorobek ludzkiej cywilizacji. Twórcom "Zabójczych maszyn" wystarczyły tymczasem dwie godziny, by wytępić filmową logikę i spektakularnie wyrzucić w błoto setki milionów dolarów. Poza niekończącą się ekscytacją efektami specjalnymi trudno w ociężałym widowisku doszukać się wartościowych pozytywów. Pocieszne dla oka, niestrawne dla rozumu.

Data 08/12/2018

---

Plaża przy Zatoce Sztuki wróciła do miasta

Plaża przy Zatoce Sztuki wróciła do miasta Po wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku plaża przy Zatoce Sztuki w Sopocie została komisyjnie przejęta przez gminę. W sobotę przed południem na terenie odebranej plaży stanęło wygrodzenie, które zdaniem miasta jest wynikiem "wcześniejszych złych doświadczeń we współpracy z byłym dzierżawcą oraz obawy o ewentualne bezumowne korzystanie z terenu plaży".

Data 08/12/2018

---

Małgorzata Mazur walczy o tytuł Miss Polski

Małgorzata Mazur walczy o tytuł Miss Polski W niedzielę, 9 grudnia, dowiemy się, kto w tym roku zyska miano najpiękniejszej Polki. Wśród kandydatek do tego tytułu znalazła się Małgorzata Mazur, tancerka, studentka gdańskiej AWFiS, która w tym roku została II wicemiss Wybrzeża. W tym intensywnym okresie przygotowań do finału Gosi udało się znaleźć chwilę na rozmowę z naszym portalem.

Data 07/12/2018

---

Karuzela na jarmarku działa w kratkę

Karuzela na jarmarku działa w kratkę Przez kilka ostatnich dni karuzela na Targu Węglowym działała w kratkę. Problemy z prądem sprawiały, że kilkakrotnie była wyłączana. Właściciel zapowiada, że zrobi wszystko, by atrakcja Jarmarku Bożonarodzeniowego nie zawiodła więcej najmłodszych.

Data 07/12/2018

---

Nowa edycja Monopoly Gdańsk

Nowa edycja Monopoly Gdańsk Bogaty rynek gier planszowych cały czas rośnie w siłę. Wciąż przybywa nowych tytułów, a stare do lamusa nie odchodzą. Część gier zyskuje drugie życie dzięki dodatkom lub nowej oprawie graficznej i w odświeżonej szacie wraca na sklepowe półki. Tak jest z klasyczną grą Monopoly, która doczekała się kilkunastu wydań tematycznych i miejskich. Do sprzedaży trafiła właśnie druga edycja Monopoly Gdańsk. W konkursie dla naszych czytelników mamy do wygrania dwa egzemplarze gry.

Data 07/12/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: