pl de en ru
Slide 1 Slide 0 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Cały dzień aTrakcji w Gdyni

Cały dzień aTrakcji w Gdyni Od rana do wieczora w sobotę będzie można wziąć za darmo udział w kilkunastu wydarzeniach artystycznych przygotowanych w różnych miejscach Gdyni w ramach festiwalu aTrakcje. Będą koncerty, spektakle, warsztaty i spacery tematyczne.

Data 26/09/2017

---

Wrzeszcz w teledysku Pauliny Przybysz

Wrzeszcz w teledysku Pauliny Przybysz Wrzeszczańska ulica Wajdeloty jest tłem w najnowszym teledysku warszawskiej wokalistki Pauliny Przybysz.

Data 25/09/2017

---

Slackline, czyli spacer po... taśmie

Slackline, czyli spacer po... taśmie Chodzenie po taśmie lub linie znamy głównie z telewizji i filmików na YouTube, jednak w Trójmieście też są ludzie, którzy potrafią to robić. Na własnej skórze przekonaliśmy się, czym jest ten arcytrudny sport i dowiedzieliśmy się, gdzie można go spróbować.

Data 25/09/2017

---

Święto piwa w Brovarni Gdańsk

Święto piwa w Brovarni Gdańsk W sobotę już po raz dziewiąty odbyła się inauguracja Gdańskich Dożynek Piwnych - Oktoberfest 2017. Uroczyste odbicie pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutiqe przy ul. Szafarnia uświetnił występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. W zabawie udział wzięło ponad 200 osób.

Data 25/09/2017

---

Zaskakujący festiwal filmowy w Gdyni

Zaskakujący festiwal filmowy w Gdyni Za nami 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nie wszystkie nasze przewidywania się sprawdziły, a decyzje jury mocno zaskoczyły, nie zawsze pozytywnie. Co nam się podobało, a co byśmy zmienili? Poniżej nasze podsumowanie.

Data 24/09/2017

---

Gwiazdy na czerwonym dywanie w Gdyni

Gwiazdy na czerwonym dywanie w Gdyni 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych już za nami. Oprócz wygranych, którzy wyszli z gali ze statuetkami Złotych Lwów, uwagę zwróciły gwiazdy, które pojawiły się na czerwonym dywanie.

Data 24/09/2017

---

Festiwal Filmowy w Gdyni: typujemy zwycięzców

Festiwal Filmowy w Gdyni: typujemy zwycięzców Dziś wieczorem przekonamy się, kto zgarnie Złote Lwy podczas ceremonii zamknięcia 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (uwaga: po godzinie 18 ruszamy z relacją na żywo z gali). Zanim jednak poznamy laureatów najważniejszej imprezy filmowej w Polsce, przedstawiamy nasze typy: kto ma szansę na wygraną, a kto według nas wróci do domu z niczym? A komu wy kibicujecie? Piszcie w komentarzach swoje opinie.

Data 23/09/2017

---

Jakie były rockowe lata 70. w Trójmieście?

Jakie były rockowe lata 70. w Trójmieście? - Staraliśmy się udokumentować czasy tyleż absurdalne, co ciekawe, które dla naszych dzieci i wnuków brzmią jak baśń o żelaznym wilku. Ten rodzaj twórczości nazywano wtedy "muzyką niepoważną" i tak ją traktowano, więc jej nie dokumentowano. Na szczęście prawie wszyscy ludzie, których prosiliśmy o pomoc, chętnie dzielili się swoimi wspomnieniami i pamiątkami. Tylko jeden ze znanych wówczas muzyków, który zresztą nadal uprawia ten zawód, powiedział, że nie ma co wspominać, bo to było i minęło - mówią Marcin Jacobson i Stanisław Danielewicz, autorzy właśnie wydanego kompendium wiedzy o trójmiejskiego muzyce rockowej lat 70. pt. "Rockowisko Trójmiasta".

Data 23/09/2017

---

Azealia wywołała skrajne emocje w B90

Azealia wywołała skrajne emocje w B90 Azealia Banks zalazła fanom za skórę, ale przecież nie pierwszy raz i przecież właśnie dlatego jedni ją uwielbiają, a inni szczerze nienawidzą. Tym razem nie poszło o udostępnienie numeru telefonu Rihanny w internecie albo o przepychanki z Russellem Crowem, lecz o czas...

Data 22/09/2017

---

Festiwal w Gdyni na półmetku

Festiwal w Gdyni na półmetku Festiwal w Gdyni przekroczył półmetek i powoli przymierza się do finiszu. Czwartek przyniesie kolejne trzy premiery Konkursu Głównego, a do tej pory widzowie mogli zobaczyć 13 produkcji startujących w wyścigu o Złote Lwy. Jeśli wierzyć statystykom, to właśnie wśród czwartkowych i piątkowych propozycji może kryć się tegoroczny laureat prestiżowej nagrody.

Data 21/09/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: