pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Relacja z koncertu Wardruny w GTS

Relacja z koncertu Wardruny w GTS Bilety na występ Wardruny w Gdańsku były niemal dwukrotnie droższe od biletów sprzedawanych w pozostałych europejskich miastach, co niektórych fanów rozwścieczyło, ale ostatecznie Teatr Szekspirowski został wyprzedany już kilka tygodni temu i najprawdopodobniej nie znajdzie się nikt, kto uznałby, że były to źle zainwestowane pieniądze.

Data 21/10/2017

---

Zobacz egzotyczne motyle we Wrzeszczu

Zobacz egzotyczne motyle we Wrzeszczu Można je zobaczyć z bliska, pozwolić im usiąść na ręce czy wreszcie zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Od piątku do niedzieli, w Galerii Metropolia przy ul. Kilińskiego 4 we Wrzeszczu odbywa się wystawa żywych motyli tropikalnych. Skorzystanie z atrakcji jest całkowicie bezpłatne.

Data 20/10/2017

---

Dwie imprezy dla komputerowców

Dwie imprezy dla komputerowców Retrokomp i Sopocka Giełda Retro to wydarzenia, gdzie powinien pojawić się każdy fan elektroniki sprzed kilku dekad: będzie można pograć w stare gry, zdobyć kasety VHS, zobaczyć zabytkowy sprzęt komputerowy czy nawet posłuchać na żywo muzyki tworzonej na Commodore. Imprezy odbędą się w najbliższy weekend.

Data 20/10/2017

---

Trójmiejska integracja studencka

Trójmiejska integracja studencka Tym razem Gdańsk. Osiem lokali, setki studentów, hektolitry wypitego alkoholu i oczywiście pełna integracja. Tak w dużym skrócie wyglądała szósta już edycja Trójmiejskiej Integracji Studenckiej.

Data 19/10/2017

---

Darmowy weekend w Muzeum Motoryzacji

Darmowy weekend w Muzeum Motoryzacji Z okazji 10-lecia istnienia Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji w Gdyni, przez cały weekend można odwiedzić je za darmo. Nie zabraknie ciekawych historii, opowiadanych przez właścicieli, słodkiego poczęstunku i konkursów.

Data 19/10/2017

---

Planuj tydzień: koncerty i kulinaria

Planuj tydzień: koncerty i kulinaria Nadchodzący tydzień będzie należał do smakoszy: poznają smaki Azji, Austrii oraz specjały z trójmiejskich restauracji. Czekają na nas też duże targi mieszkaniowe i zlot miłośników retro komputerów. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Data 19/10/2017

---

Roy Hargrove zagrał jazz do tańczenia

Roy Hargrove zagrał jazz do tańczenia Aktywność studyjna Roya Hargrove'a drastycznie zmalała w ostatnich latach. Jako lider nie opublikował premierowego materiału od 2009 roku, a wśród jego niedawnych współpracowników nie brak znanych nazw (D'Angelo, Common, The 1975), lecz żadna nie jest ściśle związana z muzyką jazzową. Koncert w Starym Maneżu był więc zagadką. Czy Hargrove jeszcze "to" ma? Czy nowy zespół dorówna kwintetowi, z którym nagrał "Earfood"? Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

Data 19/10/2017

---

Dick4Dick opowiadają o nowej płycie

Dick4Dick opowiadają o nowej płycie Gdański zespół Dick4Dick powraca. I to w bardzo dobrym stylu. Na niecały miesiąc przed premierą nowej płyty "Dick4Dick is a Woo!Man" Krystian Wołowski i Adam Hryniewiecki opowiadają o kulisach jej powstania i czy wciąż tworzenie sprawia im radość. Nowej płyty będzie można posłuchać przedpremierowo 21 października w Teatrze Szekspirowskim podczas Interference Festival.

Data 18/10/2017

---

Dlaczego kocham to miejsce? Konkurs

Dlaczego kocham to miejsce? Konkurs Każdy ma swoje ulubione miejsca, w których lubi spędzać czas. A jakie wy wybieracie na relaks? Przedstawcie je w konkursie "Miejski chillout - kocham tu być!" organizowanym przez Galerię Madison i wygrajcie rower miejski, tablet albo jedną z pięciu kart zakupowych VISA o wartości 100 zł.

Data 17/10/2017

---

W hołdzie grupie Pink Floyd

W hołdzie grupie Pink Floyd Wizualizacje, gra świateł, ale przede wszystkim ciekawe interpretacje największych hitów Pink Floyd, to niewątpliwe atuty widowiska, jakie w niedzielny wieczór zaprezentował zespół Spare Brick w Filharmonii Bałtyckiej. Przeszło dwugodzinne show publiczność, która wypełniła widownię do ostatniego miejsca, nagrodziła zasłużonymi, gromkimi brawami.

Data 16/10/2017

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: