pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Katarzyna Dziurska o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami"

Katarzyna Dziurska o przygotowaniach do "Tańca z gwiazdami" Telewizja Polsat niedawno ogłosiła oficjalną listę uczestników ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród nich znalazła się trójmiejska trenerka personalna Katarzyna Dziurska. W rozmowie z nami opowiedziała o przygotowaniach do programu, doświadczeniach wyniesionych z Cheerleaders Gdynia i swoich sposobach na sukces.

Data 20/02/2018

---

Pierwsza edycja Futrzak Fest za nami

Pierwsza edycja Futrzak Fest za nami Tłumy właścicieli psów wraz z podopiecznymi odwiedziły pierwsze trójmiejskie targi skierowane do miłośników zwierząt, które odbyły się w ostatnią niedzielę w Sztuce Wyboru. Choć frekwencja dopisała, to zgromadzenie na niewielkiej przestrzeni tylu zwierząt okazało się ryzykownym posunięciem, zaś niewielkich rozmiarów salka utrudniała swobodne poruszanie się i sprzyjała niepożądanym interakcjom między psami.

Data 19/02/2018

---

Miłosna baśń warta Oscarów

Miłosna baśń warta Oscarów Baśniowy surrealizm posłużył meksykańskiemu reżyserowi do stworzenia niezwykle krzepiącej i uroczej historii miłosnej, w której pozornie tylko absurdalne uczucie łączy dwoje samotników pochodzących z różnych światów. 12 lat po przełomowym w jego karierze "Labiryncie fauna" del Toro udało się nakręcić jeśli nie najlepszy, to z pewnością swój najbardziej kompletny film, od którego bije wręcz hollywoodzka magia.

Data 17/02/2018

---

Planuj tydzień: Futrzak Fest i Bieg

Planuj tydzień: Futrzak Fest i Bieg Po karnawale odpoczniemy od hucznych imprez i koncertów. W zamian czeka nas sporo ciekawych targów, spotkań oraz wydarzeń sportowych.

Data 15/02/2018

---

Chóralne "Kochaj mnie" z Perfectem

Chóralne "Kochaj mnie" z Perfectem "Kołysanka dla nieznajomej", "Autobiografia", "Chcemy być sobą" czy "Niepokonani" to nieśmiertelne przeboje, które usłyszeli fani podczas walentynkowego koncertu zespołu Perfect w środę w Gdynia Arenie.

Data 14/02/2018

---

Co robimy w walentynki?

Co robimy w walentynki? - Jeśli kogoś naprawdę kochamy, walentynki powinniśmy obchodzić każdego dnia - przekonują mieszkańcy Trójmiasta, których zapytaliśmy, jakie mają plany w święto zakochanych. Wiele osób tradycyjnie zdecydowało się obdarować swoją drugą połówkę kwiatami lub zaprosić na specjalną kolację. Nie brakowało też głosów, że właśnie tego dnia oczekujemy czegoś bardziej spontanicznego i szalonego. A wy jak spędzacie walentynkową środę?

Data 14/02/2018

---

Dobry duch Domu Zarazy

Dobry duch Domu Zarazy Danuta Rolke-Poczman nie lubi mówić o sobie, ożywia się dopiero wtedy, kiedy pytam ją o Dom Zarazy. Podekscytowana opowiada o pomysłach i planach związanych z miejscem, któremu poświęciła wielką część swojego życia. Radosna, pełna energii i młodzieńczego zapału, nie chce się wierzyć, że w tym roku kończy 82 lata. Okazuje się, że historia jej życia jest równie niesamowita jak ona sama.

Data 14/02/2018

---

Trójmiejscy restauratorzy wspierają Kubusia

Trójmiejscy restauratorzy wspierają Kubusia Kilkadziesiąt lokali gastronomicznych z Trójmiasta zaangażowało się w charytatywną akcję, w ramach której zbierane są pieniądze na pomoc dla 4-letniego Kubusia z porażeniem twarzy.

Data 13/02/2018

---

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta

Recenzje nowych płyt z Trójmiasta Początek roku to z jednej strony ostateczne rozliczenie z albumami, które z jakiegoś powodu zbyt długo leżały na regale w oczekiwaniu na odsłuchanie, a z drugiej pierwsze zetknięcie z nowościami, jakie być może za dwanaście miesięcy trafią do podsumowań.

Data 13/02/2018

---

Spór o prywatny klub w miejskim lokalu

Spór o prywatny klub w miejskim lokalu Bartosz Łapiński, sopocki radny PiS, stwierdził, że Radomir Szumełda, lider pomorskiego KOD, może płacić zaniżone stawki za wynajem należącego do miasta budynku, w którym współprowadzi klub Atelier. Po tym, jak miejska instytucja kultury odmówiła mu dostępu do umowy, złożył skargę do WSA. Zareagował sam Szumełda, który ujawnił, że wraz ze wspólnikiem płaci miesięcznie około 15 tys. zł, nie licząc dodatkowych i obowiązkowych kosztów.

Data 12/02/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: