pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Kulinarna podróż po Mistrzowskich Smakach

Kulinarna podróż po Mistrzowskich Smakach To była prawdziwa uczta dla miłośników różnorodnych smaków. W ramach akcji Mistrzowskie Smaki Świata, która nawiązywała do trwających - także w Gdyni - Mistrzostw Świata do lat 20 w piłce nożnej, przestrzeń wokół gdyńskiego InfoBoxu wypełniła się aromatem dań i przypraw z ośmiu krajów. Tych samych, które grają w Gdyni w fazie grupowej mistrzostw.

Data 25/05/2019

---

Magia Disneya. Recenzja filmu "Aladyn"

Magia Disneya. Recenzja filmu "Aladyn" Aktorska wersja popularnej na początku lat 90. animacji mieni się tysiącami żywych barw, pachnie egzotycznym Orientem, kołysze w rytmie nienagannie wyśpiewywanych utworów i wprost urzeka roznoszącą się wokół disneyowską magią. Najmłodszym to w zupełności wystarczy, by ochoczo wskoczyć na latający dywan u boku Aladyna. Starsi widzowie, szczególnie pamiętający animowany oryginał, w tej na nowo spisanej przez Guya Ritchiego baśni z pewnością zauważą brak kilku kluczowych kartek.

Data 25/05/2019

---

Trwają Delfinalia. Za nami pierwszy dzień koncertów

Trwają Delfinalia. Za nami pierwszy dzień koncertów W piątek wieczorem w Gdyni rozpoczęły się Delfinalia - jedno z trójmiejskich wydarzeń organizowanych przez i dla studentów Uniwersytetu Morskiego, Akademii Marynarki Wojennej i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu. W sobotę o godz. 20 ciąg dalszy imprezy.

Data 25/05/2019

---

Gwiazdy muzyki w Operze Leśnej

Gwiazdy muzyki w Operze Leśnej Opera Leśna jak co roku pod koniec maja po brzegi wypełniła się publicznością i gwiazdami z całej Polski. 3-dniowy festiwal Polsatu rozpoczął się koncertem, podczas którego usłyszeliśmy na żywo m.in.: Marylę Rodowicz, Michała Szpaka, zespół Boys oraz Tulię. Świętowaliśmy również urodziny Agnieszki Chylińskiej oraz 10-lecie Kamila Bednarka. Był tort i łzy wzruszenia. A jak bawiła się publiczność?

Data 25/05/2019

---

Siedem pomysłów na Dzień Matki

Siedem pomysłów na Dzień Matki W niedzielę Dzień Matki. Podpowiadamy, co mamie sprezentować, dokąd razem się wybrać albo co wspólnie zjeść. To będzie również handlowa niedziela, a zatem na wybór miejsc nikt nie powinien narzekać.

Data 24/05/2019

---

Filmowe wieczory na Wyspie Sobieszewskiej

Filmowe wieczory na Wyspie Sobieszewskiej Pięć filmów podczas plenerowych pokazów zobaczą w tym roku mieszkańcy Gdańska, którzy w maju, czerwcu i wrześniu odwiedzą Wyspę Sobieszewską. Drugi rok z rzędu seanse organizowane są w nietypowych i nieoczywistych dla kina przestrzeniach. Pierwszy darmowy pokaz w Świbnie przy "Tawernie Pod Łososiem" już w najbliższą sobotę o 21:30. Udział we wszystkich pokazach filmowych jest całkowicie bezpłatny.

Data 24/05/2019

---

Olaf Deriglasoff o życiu artysty

Olaf Deriglasoff o życiu artysty Olaf Deriglasoff się nie zatrzymuje. Jak sam mówi: idzie się. Jakiś czas temu przypomniał światu o Dzieciach Kapitana Klossa. Tym razem zaskoczył nowym projektem. Cyrk Deriglasoff trafnie punktuje wiele naszych przywar, ale też pozostawia sporo miejsca na refleksję.

Data 23/05/2019

---

Planuj Tydzień: mnóstwo imprez w Gdyni

Planuj Tydzień: mnóstwo imprez w Gdyni Ostatni tydzień tydzień maja zapowiada się bardzo intensywnie, szczególnie w Gdyni. Koncerty, festyny, festiwale muzyczne i teatralne to tylko część z propozycji. W niedzielę wypada Dzień Mamy - może warto tym razem wspólnie wyjść na miasto?

Data 23/05/2019

---

Kawiarnie literackie: wciąż żywa tradycja

Kawiarnie literackie: wciąż żywa tradycja Kawiarnie literackie i artystyczne w Trójmieście starają się łączyć zamiłowanie do literatury i kultury, artystyczną i swobodną atmosferę, niebanalny wystrój i nietypowe menu z upodobaniem do spotkań w kameralnym gronie i rozmów przy kawiarnianym stoliku. Dokąd na kawę i książkę? Wybraliśmy kilka miejsc.

Data 22/05/2019

---

Szlagiery Fogga i Ordonówny współcześnie

Szlagiery Fogga i Ordonówny współcześnie Akademickie Centrum Kultury przy UG rusza z kolejną edycją przeglądu Muzyczne UGięcie. Zadaniem startujących kapeli jest przygotowanie własnej aranżacji wybranego utworu z okresu 20-lecia międzywojennego. Wszystkie trafią na płytę, a na najlepszych czeka 2 tys. zł. Pierwszy koncert w ramach projektu już w czwartek w Bunkrze.

Data 22/05/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: