pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Narracje, półmaraton i muzyka Hansa Zimmera. Planuj tydzień

Narracje, półmaraton i muzyka Hansa Zimmera. Planuj tydzień Przed nami kolejny intensywny tydzień. Biegaczy czeka półmaraton i towarzyszące mu imprezy biegowe, festiwal Narracje zagości tym razem na Siedlcach, a miłośników muzyki na żywo czeka kilka interesujących koncertów, w tym Bass Astral x Igo, na który bilety można wygrać w konkursie pod tekstem.

Data 14/11/2019

---

Recenzja filmu "Terminator: Mroczne ..."

Recenzja filmu "Terminator: Mroczne ..." Zabójcze maszyny niczym stalowe meteoryty co rusz spadają z nieba, Sarah Connor ciska granatami z gracją kulomiota, a cybernetyczna apokalipsa wyśniona przez Jamesa Camerona powraca jak zły koszmar. Nowego "Terminatora" należałoby ochrzcić "Duplikatorem", bowiem "Mroczne przeznaczenie" jest właściwie kalką zbiorczych pomysłów zaczerpniętych z dwóch pierwszych części. To zgrabnie skręcony "akcyjniak", którego powstanie w zasadzie nie było ani potrzebne, ani zasadne.

Data 09/11/2019

---

Koncert Lao Che w Starym Maneżu

Koncert Lao Che w Starym Maneżu Lao Che to koncertowy pewniak - wie o tym każdy, kto choć raz widział zespół na żywo. Pewnie dlatego bilety na ich koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nie inaczej było tym razem. Piątkowy koncert w Starym Maneżu wyprzedał się ponad tydzień przed wydarzeniem, a publiczność jak zwykle dała się porwać muzycznemu szaleństwu.

Data 09/11/2019

---

Mistrz freestyle football w "Mam Talent"

Mistrz freestyle football w "Mam Talent" Ma 26 lat, kilka mistrzowskich tytułów na koncie, a teraz ma szansę wejść do grona finalistów "Mam Talent". Gdynianin Łukasz Chwieduk, specjalizujący się we freestyle football, w sobotę o godz. 20 wystąpi w półfinałowym odcinku popularnego show telewizji TVN.

Data 08/11/2019

---

Grooveservice: Działamy w swoim tempie

Grooveservice: Działamy w swoim tempie Nie chcą się szufladkować. Przedstawiają się pseudonimami. Mówią, że czerpią z wielu swoich inspiracji i nie chcą nic robić na siłę. Wszystko ma się toczyć własnym rytmem. Wierzą, że systematyczną, ciężką pracą można osiągnąć wiele. Grooveservice - nowy zespół z Trójmiasta, przy którym nie da się nie bujać.

Data 08/11/2019

---

Nie tylko Święto Niepodległości

Nie tylko Święto Niepodległości Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem Święta Niepodległości, jednak to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na nas w najbliższych dniach.

Data 07/11/2019

---

Tommy Emmanuel - szalony wirtuoz gitary

Tommy Emmanuel - szalony wirtuoz gitary Tommy Emmanuel we wtorkowy wieczór oczarował publiczność w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Wirtuoz gitary akustycznej ponownie udowodnił, że ten instrument nie ma przed nim żadnych tajemnic. Australijczyk potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę na swoich koncertach - widzowie mogą się poczuć zarówno jak na intymnym występie, jak i na wielkim rockowym show.

Data 05/11/2019

---

Wygraj 10 tys. zł w konkursie Galerii Metropolia

Wygraj 10 tys. zł w konkursie Galerii Metropolia Galeria Metropolia świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji każdy, kto odwiedzi galerię może wygrać wakacyjny voucher o wartości 10 tys. zł. W puli nagród są też bale sylwestrowe w pięciogwiazdkowym hotelu Relais&Chateaux Quadrille.

Data 05/11/2019

---

E-sport. Streamuje z miłości do gier

E-sport. Streamuje z miłości do gier - Moje średnia to kilka tysięcy odsłon na dzień. Początkowo miała to być forma szkolenia kolegów. Z czasem zaczęły pojawiać się nowe twarze, a ja zakochałem się w śmiechach, rozmowach i wspólnych grach. Zapoczątkowaliśmy online'ową grupę "Nox Vigilante". Z grupki znajomych staliśmy się swego rodzaju rodziną. Od wspólnego gamingu, po pomoc w przeprowadzce czy wsparcie moralne. Czy ucieka mi życie? Tak, ucieka nam ono każdego dnia, ale przeżyjcie każdy z tych dni tak, jak uważacie za odpowiednie i w sposób, który sprawia wam radość. Kocham to co robię, ponieważ uwielbiam technologię i gaming - mówi Przemysław "Enno" Bądzelewski, streamer z Gdańska.

Data 04/11/2019

---

Agnieszka Pestka o amerykańskim śnie

Agnieszka Pestka o amerykańskim śnie Do odważnych świat należy, a dowodem na to jest historia Agnieszki Pestki, polskiej artystki, która zamarzyła o karierze w Nowym Jorku. W rozmowie z nami opowiedziała o tym, co zrobić, żeby "amerykański sen" miał szansę się spełnić, jak studia nie zaspokoiły jej ciekawości świata i dlaczego jej prace szokują innych twórców.

Data 03/11/2019

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: