pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Komedia rozbrojona z humoru. Recenzja filmu "Raz się żyje"

Komedia rozbrojona z humoru. Recenzja filmu "Raz się żyje" Zamiast pikantnego, komediowego burrito rodem z gorącego Meksyku na talerzu tkwi odgrzewana mrożonka z podrzędnego marketu. Filmowa przekąska okraszona twarzą Charlize Theron jest równie mdła i niezrozumiała, co polskie tłumaczenie tytułowego "Gringo". Raz się żyje, więc tym bardziej szkoda czasu na marną komedię pomyłek, z których największą jest sam fakt nakręcenia takiego filmu.

Data 21/04/2018

---

Kochamy smutne piosenki. Kortez w B90

Kochamy smutne piosenki. Kortez w B90 Kortez jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców. I nic nie zwiastuje zmiany tego stanu. Tym bardziej jeśli daje się tak dobry koncert, jak ten w B90. Wyprzedany do ostatniego miejsca.

Data 20/04/2018

---

O spektaklu "Ovo" Cirque du Soleil

O spektaklu "Ovo" Cirque du Soleil Cirque du Soleil to miejsce, gdzie wyjątkowe talenty artystów cyrkowych łączą się z ciekawym pomysłem, działającymi na wyobraźnię bajkowymi kostiumami i efektowną scenografią. Ten najbardziej znany na świecie cyrk bez zwierząt jest gigantyczną maszyną, w której każdy szczegół jest przygotowywany przez sztab ludzi. I chociaż kolejne spektakle formacji są jak następne odcinki serialu, w którym wiadomo co się wydarzy, to po prostu chce się go oglądać. Tak też jest z "Ovo", który w Ergo Arenie można podziwiać do niedzieli 22 kwietnia. Bilety od 140 do 310 zł z niewielką zniżką dla dzieci do lat 12.

Data 20/04/2018

---

Klimatyczny początek Siesta Festivalu

Klimatyczny początek Siesta Festivalu Na dorocznych płytach "siestowych" jej muzyka brzmi chyba najczęściej, a barwa głosu wydaje się najbardziej charakterystyczna w całej muzyce luzofońskiej. Sara Tavares w czwartkowy wieczór wystąpiła w Starym Maneżu, inaugurując 8. edycję Siesta Festivalu.

Data 19/04/2018

---

2Cellos wkrótce w Ergo Arenie

2Cellos wkrótce w Ergo Arenie Luka Šulić i Stjepan Hauser, tworzący wybuchowy duet 2Cellos, to znakomicie wykształceni wiolonczeliści klasyczni, którzy przełamują gatunki muzyczne. Do tego są modzi, przystojni, porywają tłumy, a w występach na żywo nie mają żadnych ograniczeń. Już 18 maja o godz. 20 artyści wystąpią w Ergo Arenie pokazując, że granica pomiędzy muzyką Bacha czy Vivaldiego a AC/DC i Rolling Stones jest naprawdę cienka.

Data 19/04/2018

---

Planuj tydzień: Taconafide i foodtrucki

Planuj tydzień: Taconafide i foodtrucki Nareszcie nadeszła prawdziwa wiosna, dzięki czemu coraz więcej wydarzeń odbywa się na świeżym powietrzu. W nadchodzącym tygodniu warto wybrać się na długi spacer trasą trójmiejskich atrakcji. Czeka nas też dużo ciekawych koncertów.

Data 19/04/2018

---

Impro w natarciu, czyli "Podaj Wiosło"

Impro w natarciu, czyli "Podaj Wiosło" Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra - grupy z tych miast wstąpią na ósmym Festiwalu Improwizacji "Podaj Wiosło". Znów poznamy odpowiedzi na nurtujące fanów tej formy rozrywki pytanie: co tym razem zaimprowizują? Tych odpowiedzi szukać będziemy od czwartku 19 kwietnia, do niedzieli 22 kwietnia w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku oraz Klubie Festiwalowym zlokalizowanym w Hotelu Logos .

Data 18/04/2018

---

Festiwale muzyczne w Trójmieście

Festiwale muzyczne w Trójmieście Większość festiwali muzycznych w Trójmieście ruszyło już ze sprzedażą karnetów. W jakiej cenie je kupimy i co dostaniemy w zamian?

Data 18/04/2018

---

Raper Bart o ukochanej muzyce

Raper Bart o ukochanej muzyce Trójmiasto nigdy hip-hopem nie stało. Nie oznacza to jednak, że nie było tu - i nie ma wciąż - ciekawych reprezentantów tego gatunku. Jednym z nich jest gdański raper, Bartłomiej Pióro aka Bart, który wydał właśnie bardzo ciekawą epkę, "Reportaż".

Data 17/04/2018

---

Restaurant Week już wkrótce

Restaurant Week już wkrótce Ponad trzydzieści restauracji z Trójmiasta weźmie udział w siódmej odsłonie festiwalu Restaurant Week, który odbędzie w dniach 18-30 kwietnia. Trzydaniowe menu będzie można zjeść za 49 zł. - Z roku na rok Polacy coraz więcej jedzą w restauracjach - cieszą się organizatorzy.

Data 17/04/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: