pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Planuj tydzień: koncerty i nie tylko

Planuj tydzień: koncerty i nie tylko Środek listopada rozpieszcza nas przede wszystkim muzycznie. Przed nami kolejny tydzień pełen koncertów, jednak znajdzie się też kilka innych okazji do wyjścia z domu, m.in. tegoroczną edycję Narracji, podczas której odkryjemy uroki Oliwy.

Data 15/11/2018

---

Festiwal SpaceFest ogłosił program

Festiwal SpaceFest ogłosił program - Gdy wymyślaliśmy ten festiwal, shoegaze czy spacerock to była nisza i tak już niszowego gitarowego grania. Obecnie muzyka psychodeliczna przeżywa drugie życie, a na naszą imprezę przyjeżdżają zespoły z całego świata - mówią organizatorzy festiwalu Spacefest, który odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w B90. Właśnie ogłoszono program oraz skład corocznego specjalnego projektu Pure Phase Ensemble.

Data 15/11/2018

---

Spitfish: oderwać się od normalności

Spitfish: oderwać się od normalności Stare horrory i straszne opowieści zawsze miały w sobie coś pociagającego. Niektórzy są nimi tak zafascynowani, że znajdują w nich inspirację do tworzenia muzyki. Należy do nich chociażby gdański zespół Spitfish, który właśnie wydał swój debiutancki album "Penny Dreadful".

Data 13/11/2018

---

Jak oszczędnie chodzić do kina?

Jak oszczędnie chodzić do kina? Od 10 do grubo ponad 30 złotych na osobę - tyle kosztuje w Trójmieście bilet do kina. To, ile wydamy pieniędzy, zależy nie tylko od wyboru odpowiedniego kina, ale także od dnia tygodnia, rodzaju seansu, miejsca w kinowej sali, a nawet konkretnego filmu. W przypadku przekąsek z baru koszt oczywiście wzrasta. Są jednak sposoby, by do kina chodzić regularnie i nie wydać przy okazji majątku.

Data 13/11/2018

---

Jedli najostrzejsze papryczki świata

Jedli najostrzejsze papryczki świata Konkursy jedzenia ostrych papryczek przywędrowały do nas zza granicy. W internecie znaleźć można mnóstwo filmów ukazujących poczynania amatorów pikantnych dań. U nas to jednak rzadkość, ale i miłośnicy ekstremalnych wrażeń kulinarnych od czasu mogą wziąć udział w niecodziennej imprezie. Jedna z nich odbyła się w niedzielę w Protokulturze. To dość zaskakująca data na organizowanie takich wydarzeń, zwłaszcza, że w tym czasie mieszkańcy Trójmiasta świętowali setną rocznicę odzyskania niepodległości. Frekwencja jednak w gdańskim klubie dopisała.

Data 12/11/2018

---

Rzemieślnicza cydrownia w Otominie

Rzemieślnicza cydrownia w Otominie Cydr w ostatnim czasie zyskuje na popularności - na kulinarnej mapie Trójmiasta pojawiło się kolejne miejsce, które specjalizuje się właśnie w tym alkoholu. Pod koniec października byliśmy na otwarciu pijalni cydru w Hotelu Sadova w Gdańsku, dziś opisujemy pierwszą na Pomorzu cydrownię rzemieślniczą, która mieści się w restauracji Tabun w Otominie .

Data 10/11/2018

---

Recenzja filmu "Planeta Singli 2"

Recenzja filmu "Planeta Singli 2" Romans twórców przebojowej "Planety Singli" z widzami trwa w najlepsze i wiele wskazuje, że to uczucie zbyt szybko nie wygaśnie. Kontynuacji brakuje polotu i świeżości oryginału, ale to wciąż pełna nieprzesłodzonego uroku i angażująca emocjonalnie rozrywka, która z nawet największego ponuraka wydobędzie choćby pojedynczy, niewymuszony uśmiech. A to już znacznie więcej niż jest w stanie zaoferować niejedna polska komedia romantyczna.

Data 10/11/2018

---

Ograniczenia dla kierowców 10 i 11 listopada

Ograniczenia dla kierowców 10 i 11 listopada Kierowcom odradzamy w niedzielę przed południem wjeżdżanie autem do centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska. Ulicami przejdą Parady Niepodległości.

Data 09/11/2018

---

Varius Manx wystąpił w Starym Maneżu

Varius Manx wystąpił w Starym Maneżu Choć na rynku muzycznym obecni są od blisko trzech dekad, ich muzyka niezmiennie poraża taką energią, że z miejsc podrywają się najbardziej oporni słuchacze. W czwartkowy wieczór Varius Manx i Kasia Stankiewicz zaprezentowali w Starym Maneżu nową płytę, dorzucając wiernym fanom na dokładkę swoje kultowe przeboje w nowych aranżacjach.

Data 09/11/2018

---

Święto Niepodległości w Trójmieście

Święto Niepodległości w Trójmieście W najbliższą niedzielę świętować będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenia towarzyszące tej wyjątkowej okazji trwać będą jednak znacznie dłużej i obejmą swoim zasięgiem całe Trójmiasto. Oprócz tradycyjnych już parad w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, czeka nas też dużo atrakcji muzycznych, sportowych czy kulturalnych.

Data 09/11/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: