pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Lata 90.: teledyski disco polo z Trójmiasta

Lata 90.: teledyski disco polo z Trójmiasta Disco polo. Jedni uwielbiają i nie wyobrażają sobie imprezy bez skocznych rytmów, inni nie znoszą i dostają ciarek na samą myśl o Akcencie. Jeszcze inni mówią, że "nigdy w życiu, weź to wyłącz!", ale gdy na weselu didżej zapuści Boysów, to nagle znają wszystkie zwrotki. Postanowiliśmy z ciekawości sprawdzić, jak wyglądały trójmiejskie teledyski disco polo z lat 90. Niektórzy mogą być zdziwieni, że hity, które kiedyś nuciła cała Polska, były kręcone tak blisko.

Data 19/04/2020

---

Vouchery do trójmiejskich lokali

Vouchery do trójmiejskich lokali Kupony na kawę, ciasto, pizzę, a także upominki w postaci koszulek, toreb czy nawet własny imienny stolik. Trójmiejskie restauracje, kawiarnie i kluby umożliwiają zakup voucherów oraz prowadzą zbiórki - wszystko po to, by przetrwać w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Data 19/04/2020

---

Muzycy, którzy zaczynali w Trójmieście

Muzycy, którzy zaczynali w Trójmieście To tu rozpoczynały się ich artystyczne ścieżki, tu uczyli się muzyki i organizowali pierwsze próby. To druga część zestawienia muzyków i zespołów związanych z Trójmiastem. Pierwszą część opisywaliśmy kilka tygodni temu. Kolejna, trzecia, w przygotowaniu - czekamy na wasze polecenia w komentarzach.

Data 18/04/2020

---

Najlepsze filmy z psami w roli głównej

Najlepsze filmy z psami w roli głównej Filmowe historie czerpią z życia i relacji międzyludzkich. Bywa, że kanwą filmowego scenariusza są jednak relacje z... psami. Nic dziwnego, przecież pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Wdzięczny aktor, pełen energii i uroku kompan potrafi bawić, uczyć i rozczulać do łez. Filmy o psach, mimo że są adresowane głównie do młodszego widza, często poruszają serca dorosłych. Zobaczcie nasze subiektywne zestawienie pięciu najciekawszych filmów z psem w głównej roli. Czekamy w komentarzach na tytuły waszych ukochanych produkcji ze zwierzakami.

Data 18/04/2020

---

Pracownicy muzeum na słynnych obrazach

Pracownicy muzeum na słynnych obrazach Internetowe wyzwanie, polegające na odtworzeniu na zdjęciu wybranego obrazu, zdobywa coraz większą popularność. Z okazji Światowego Dnia Sztuki postanowili dołączyć się do niego pracownicy Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Efektem jest seria zdjęć, przedstawiająca bogate, marinistyczne zbiory gdańskiego muzeum.

Data 17/04/2020

---

Gdzie utknęli trójmiejscy podróżnicy?

Gdzie utknęli trójmiejscy podróżnicy? Pojechali w podróż i... utknęli. Na stronach naszego portalu często rozmawiamy z trójmiejskimi podróżnikami. Część z nich epidemia koronawirusa zastała właśnie na wyjeździe. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie się teraz znajdują, jak sobie radzą i jak zmieniły się ich plany na przyszłość.

Data 17/04/2020

---

Planuj tydzień online

Planuj tydzień online Przed nami kolejny tydzień z rozrywką w sieci. Część z nas zdążyła już przywyknąć do tej formy, a niektóre wydarzenia zaczęły odbywać się cyklicznie. W nadchodzącym tygodniu czeka nas kilka ciekawych spotkań, koncerty i sporo warsztatów.

Data 16/04/2020

---

Policjanci w dziełach znanych malarzy

Policjanci w dziełach znanych malarzy Jak wyglądałyby dzieła wielkich malarzy powstające w czasach izolacji? Wie to Jarosław Kubicki, grafik pochodzący z Gdańska, który do znanych obrazów dodał sylwetki patrolujących i wypisujących mandaty policjantów. Stworzył całą galerię historycznych dzieł w nowym ujęciu.

Data 16/04/2020

---

Bollywoodzki teledysk z Gdańska

Bollywoodzki teledysk z Gdańska Pochodzący z Indii i mieszkający obecnie w Gdańsku Karan Dee opublikował w środę wideo w stylu Bollywood do najnowszej piosenki "Kuudi Tu Kamaal". Wszystkie zdjęcia, nie licząc pojedynczych kadrów panoramy stolicy, zostały nakręcone w Trójmieście. Muzyk współpracował z lokalnymi twórcami, a w tle teledysku widać m.in. ujęcia Oliwy i okolic lotniska.

Data 15/04/2020

---

Kicia Kocia będzie miała swój serial tv

Kicia Kocia będzie miała swój serial tv "Kicia Kocia", bohaterka książek dla dzieci, ożyje na ekranie. Powstający serial dla najmłodszych na podstawie książek stworzonych przez gdańską autorkę, otrzymał dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Ma składać się z 26 odcinków.

Data 15/04/2020

---

Wyłączenie rss trojmiasto.pl

20.04.2020 r. kanał RSS zostanie zamknięty.

Data 12/03/2020

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: