pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Czy muzyka z internetu wyprze płyty?

Czy muzyka z internetu wyprze płyty? Po co płacić za coś, co można mieć za niewielkie pieniądze, a nawet za darmo? Czy warto kupować płytę, skoro muzykę można ściągnąć z sieci bądź skopiować od znajomych? Rozsądek podpowiada, że publikowanie i kupowanie płyt nie ma w dzisiejszych czasach najmniejszego sensu. Czy tak jest naprawdę?

Data 26/09/2018

---

Październikowe koncerty w Trójmieście

Październikowe koncerty w Trójmieście Polecamy koncerty w Trójmieście, na które warto wybrać się w październiku.

Data 25/09/2018

---

Pracownicy Radia Gdańsk o Złotym Klakierze

Pracownicy Radia Gdańsk o Złotym Klakierze 52 dziennikarzy Radia Gdańsk wystosowało list otwarty do kierownictwa swojej stacji i słuchaczy, w którym odnosi się do nieprzyznania przez rozgłośnię nagrody Złotego Klakiera dla najdłużej oklaskiwanego filmu 43. Festiwalu Polskich Filmów fabularnych w Gdyni.

Data 24/09/2018

---

Dożynki piwne w Brovarni Gdańsk

Dożynki piwne w Brovarni Gdańsk W ostatnią sobotę w Hotelu Gdańsk Boutique odbyły się Gdańskie Dożynki Piwne. Była to już 10. edycja tego "święta piwa".

Data 24/09/2018

---

The Rasmus nadal w świetnej formie

The Rasmus nadal w świetnej formie Piętnaście lat mija od wydania piosenki "In The Shadows", która stała się bodaj najbardziej rozpoznawalnym utworem w historii fińskiej muzyki popularnej. Mimo upływającego czasu jej autorzy - zespół The Rasmus - wciąż są w świetnej formie i zdobywają kolejne pokolenia fanów. W niedzielę wieczorem artyści zagrali dla pełnej sali w Starym Maneżu.

Data 23/09/2018

---

Oczarowania i zaskoczenia festiwalu filmów

Oczarowania i zaskoczenia festiwalu filmów Za nami 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Czym nas zaskoczył, a czym rozczarował? Poniżej podsumowanie redaktorów Trojmiasto.pl.

Data 23/09/2018

---

Kobiecy koncert w Teatrze Szekspirowskim

Kobiecy koncert w Teatrze Szekspirowskim O tym, że kobiece głosy mają ogromną moc, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Po raz kolejny udowodniły to Brodka, Kayah, Daria Zawiałow, Ania Rusowicz i Paulina Przybysz. W sobotni wieczór artystki wystąpiły na scenie Teatru Szekspirowskiego w ramach trasy Women's Voices. Była to prawdziwa muzyczna uczta z ważnym przesłaniem.

Data 23/09/2018

---

Gwiazdy na czerwonym dywanie

Gwiazdy na czerwonym dywanie W sobotni wieczór poznaliśmy zwycięzców 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zanim jednak gwiazdy kina, dziennikarze i politycy pojawili się na oficjalnej gali w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, przeszli czerwonym dywanem, prezentując się zebranej publiczności i fotoreporterom.

Data 23/09/2018

---

Złote Lwy dla filmu "Zimna wojna"

Złote Lwy dla filmu "Zimna wojna" "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego zdobyła Złote Lwy 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Data 22/09/2018

---

Przerwany koncert hip hopu

Przerwany koncert hip hopu W piątkowy wieczór w Protokulturze odbyła się hip hopowa impreza, podczas której przed (w większości nastoletnią) publicznością mieli wystąpić Young Igi, ReTo, Guzior, Smolasty i Duchu. Wystąpiło tylko dwóch ostatnich, bo z powodu zalania konsolety wodą imprezę przerwano.

Data 22/09/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: