pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Studniówki w Trójmieście: cztery szkoły

Studniówki w Trójmieście: cztery szkoły Sezon studniówkowy w Trójmieście dobiegł końca. W trakcie ostatnich tygodni towarzyszyliśmy trójmiejskim licealistom w pierwszym ważnym balu - łącznie odwiedziliśmy aż 29 szkół średnich z Trójmiasta, wszystkie galerie obejrzycie tutaj. W piątek bawiliśmy się z XIX Liceum Ogólnokształcącym im. Mariana Mokwy w Gdańsku, dziś kolejne cztery fotorelacje: trzech szkół z Gdyni i jednej z Gdańska.

Data 16/02/2020

---

Walentynki z disco polo w Gdynia Arenie

Walentynki z disco polo w Gdynia Arenie Już po raz szósty fani disco polo świętowali walentynki w Gdynia Arenie, bawiąc się przy muzyce i w towarzystwie najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku. Widownia, tradycyjnie, była wypełniona do ostatniego miejsca, atmosfera sięgała zenitu, a uczestnicy imprezy deklarowali, że tak licznie zjawią się też za rok, bo "jak kochać, to tylko w rytm przebojów disco polo".

Data 16/02/2020

---

Studniówki w Trójmieście: XIX LO z Gdańska

Studniówki w Trójmieście: XIX LO z Gdańska Sezon studniówkowy 2020 powoli dobiega końca. W trakcie ostatnich tygodni towarzyszyliśmy trójmiejskim licealistom w pierwszym ważnym balu. W piątek odwiedziliśmy XIX Liceum Ogólnokształcące im. Mariana Mokwy w Gdańsku. Jutro kolejne fotorelacje.

Data 15/02/2020

---

Schafter w B90 i Przestrzenie w Plenum

Schafter w B90 i Przestrzenie w Plenum Nigdy wcześniej nastolatki nie miały tak szeroko otwartych drzwi do wielkiej kariery. Najlepszy przykład to oczywiście Billie Eilish, która w grudniu dopiero co obchodziła osiemnastkę, a już ma na koncie pięć statuetek Grammy. Młodszy od niej o dwa lata Schafter na równie duży zasięg nie może liczyć (a przynajmniej jeszcze nie), ale w zaledwie jeden rok zdołał zebrać tak liczne grono fanów i fanek, że niektórzy artyści ze znacznie dłuższym stażem mogą mu tylko pozazdrościć. Wczoraj ten tłum wypełnił klub B90 po same brzegi. Po sąsiedzku w tym samym czasie odbywał się cykl "Przestrzenie" w Plenum. Tym razem zadedykowany był miłości. Obydwa wydarzenia przyciągnęły sporo młodych ludzi.

Data 15/02/2020

---

Recenzja filmu "Zenek"

Recenzja filmu "Zenek" Wystarczy energiczny podkład z keyboardu i zapadający w pamięć refren, by discopolowy szlagier podbił serca milionów słuchaczy. Podobny patent zastosowano w filmowej opowieści o liderze zespołu Akcent. "Zenek" jest wypolerowaną na błysk muzyczną biografią skomponowaną pod gusta szerokiej publiczności, której raczej nie będzie przeszkadzać niewygórowany poziom artystyczny produkcji i jej przaśny klimat. Zgrzytania zębami podczas seansu raczej nie doświadczymy, za to kilka razy można potupać nóżką i szczerze się zaśmiać.

Data 14/02/2020

---

Klub Wtedy promuje raperów w nowym cyklu

Klub Wtedy promuje raperów w nowym cyklu Sopocki klub Wtedy wychodzi naprzeciw fanom rapu. W czwartek, 20 lutego, zostanie zainaugurowany cykl "Wtedy powstał rap". Pierwsza odsłona będzie jedynie preludium do tego, co ma się odbywać w późniejszych terminach. A ma być naprawdę ciekawie i niekonwencjonalnie.

Data 14/02/2020

---

Postaw kawę dla zwierzaka na walentynki

Postaw kawę dla zwierzaka na walentynki Walentynki to czas dzielenia się miłością. Wśród strzał amora i pulsujących serduszek nie zapomnijmy o tych, którzy naszej miłości potrzebują równie mocno. Mowa o zwierzętach, tych skrzywdzonych i samotnych, czekających w schroniskach. W najbliższy weekend odbędzie się kilka wydarzeń w Trójmieście zorganizowanych z myślą o czworonogach.

Data 14/02/2020

---

Planuj tydzień: disco polo, walentynki i inne

Planuj tydzień: disco polo, walentynki i inne Walentynki, Tłusty Czwartek i Dzień Kota - nadchodzący tydzień zapowiada się naprawdę intensywnie. Koncertów i imprez w tym tygodniu nie zabraknie. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać.

Data 13/02/2020

---

Nietypowe miejsca i pomysły na randkę

Nietypowe miejsca i pomysły na randkę Walentynki już wkrótce. Święto zakochanych co roku wywołuje szybsze bicie serca u wszystkich osób, które je obchodzą i zastanawiają się, czym zaskoczyć ukochaną osobę. Kupujemy kwiaty, słodycze, biżuterię, czasami wyjdziemy na kolację albo do kina. A może by tak spędzić w tym roku walentynki w inny sposób? Przedstawiamy kilka propozycji na randkę w Trójmieście - warto z nich korzystać nie tylko w święto zakochanych, ale przez cały rok.

Data 13/02/2020

---

Antywalentynki: kto nie lubi święta miłości?

Antywalentynki: kto nie lubi święta miłości? Walentynki tuż-tuż. Pluszowe misie, gadżety z serduszkami, romantyczne piosenki i szeroko reklamowane oferty "dla dwojga" nie pozwalają o tym zapomnieć. W opozycji do fanów święta miłości stoją ci, którzy go po prostu nie lubią. I to nie tylko single, którym samotność może doskwierać w tym dniu mocniej.

Data 12/02/2020

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: