pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Ronnie Ferrari mieszka w Gdyni

Ronnie Ferrari mieszka w Gdyni Ronnie Ferrari to pseudonim artystyczny Huberta Kacperskiego, dwudziestolatka, który swoim przebojem "Ona by tak chciała" porwał do tańca miliony słuchaczy. Nie każdy wie, że Ronnie na co dzień mieszka w Gdyni, a w czasie epidemii koronawirusa zaoferował swoją pomoc mieszkańcom Trójmiasta i okolic. W wideorozmowie z nami opowiedział o organizowanych przez niego paczkach pomocy, a także podzielił się swoimi sposobami na spędzanie czasu w domu i pomysłem na debiutancką płytę.

Data 04/04/2020

---

10 komedii do obejrzenia w domu

10 komedii do obejrzenia w domu Pandemia koronawirusa zmusza nas wszystkich do pozostania w domach i utrzymuje w ponurym samopoczuciu. Spróbujmy więc przełamać nieprzyjemny nastrój i sięgnijmy po filmy komediowe, które podniosą nastrój. Poniżej prezentujemy 10 propozycji komedii na poprawę humoru.

Data 03/04/2020

---

Izolacja a życie intymne

Izolacja a życie intymne Zamknięci w mieszkaniach przez ostatnie tygodnie spędzamy ze sobą całe dnie. Dla związków to szansa na rozwój, ale też zagrożenie większą częstotliwością konfliktów. Czy izolacja i kwarantanna sprawią, że zwiększy się intensywność naszego życia seksualnego? A może wręcz przeciwnie? Zapytaliśmy seksuologa oraz sprawdziliśmy, co w ostatnim czasie klienci kupują w lokalnych sexshopach.

Data 03/04/2020

---

Pozytywny teledysk z Gdynią w tle

Pozytywny teledysk z Gdynią w tle Epidemia koronawirusa trwa i nie napawa dobrym nastrojem. Polscy muzycy postanowili nagrać wspólną piosenkę, aby podnieść nas nieco na duchu. W klipie możemy zobaczyć piękne gdyńskie krajobrazy, m.in. tereny nadmorskie, które - mamy nadzieję - niedługo wypełnią się mieszkańcami i turystami.

Data 02/04/2020

---

Nietypowa akcja z gdańskimi zabytkami

Nietypowa akcja z gdańskimi zabytkami Heweliusz w kapciach, Neptun przykryty kocem, Ratusz Głównego Miasta w szlafroku i Twierdza Wisłoujście w różowej opasce do spania. W ten humorystyczny sposób Gdańsk zachęca mieszkańców do pozostania w domu. Grafiki pojawiły się w mediach społecznościowych miasta i spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Data 02/04/2020

---

Planuj tydzień online

Planuj tydzień online Kolejny tydzień izolacji domowej to kolejne wydarzenia odbywające się w trybie online. Cieszy fakt, że coraz więcej instytucji kultury decyduje się na takie rozwiązanie - wybór jest większy, a wydarzenia różnorodne. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych propozycji na nadchodzące dni.

Data 02/04/2020

---

Trójmiasto w teledysku L.U.C.&Rebel Band

Trójmiasto w teledysku L.U.C.&Rebel Band "Ludzkość jest jedną orkiestrą wrażliwą na te same dźwięki, emocje i choroby. W tym trudnym czasie izolacji gramy dla poczucia wspólnoty, miłości, nadziei i dialogu między kulturami oraz gatunkami. To także niespodziankowy prezent urodzinowy dla legendy światowego hip-hopu - DJ-a Premiera" - pisze L.U.C., raper, który postanowił przygotować niezwykłe wideo razem z setką muzyków z całego świata.

Data 31/03/2020

---

Jak dbać o związek, siedząc w domu?

Jak dbać o związek, siedząc w domu? Koronawirus sprawił, że więcej czasu spędzamy ze swoimi bliskimi. Izolacja domowa może być dla związków zarówno szansą na pogłębienie relacji, jak i źródłem konfliktów i nieporozumień. Jak sprawić, żeby ten czas intensywnego bycia ze sobą wyszedł nam na dobre? Zapytaliśmy o to trójmiejskich psychologów.

Data 30/03/2020

---

Nowy serial internetowy z Gdyni

Nowy serial internetowy z Gdyni Dobiesław to zwykły księgowy, który wcale nie szuka tarapatów - to one znajdują jego. Bohater nowego serialu internetowego "urodził się" w Łodzi, ale dalsze losy jego historii są realizowane w Gdyni. Jakub Firewicz, aktor i pomysłodawca, zdradza kulisy powstającej produkcji.

Data 29/03/2020

---

Gwiazda śląskich szlagierów z Gdańska

Gwiazda śląskich szlagierów z Gdańska "Zdarza się, że po koncercie w Trójmieście, publiczność życzy mi szerokiej drogi i pyta ile godzin zajmie mi powrót do domu" śmieje się Paweł Siluk-Steiner, który mimo tego, że mieszka w Gdańsku, został gwiazdą śląskich szlagierów. W rozmowie z nami tłumaczy, dlaczego nie przeprowadził się na południe, czym ujęła go śląska scena muzyczna i jak kontaktuje się z fanami.

Data 28/03/2020

---

Wyłączenie rss trojmiasto.pl

Termin zamknięcia usługi RSS Portalu Trojmiasto.pl został przesunięty. O konkretnej dacie zamknięcia usługi poinformujemy z dużym wyprzedzeniem.

Data 12/03/2020

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: