pl de en ru
Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 3 Slide 3
Example Frame

Taneczne zaręczyny na Długim Targu

Taneczne zaręczyny na Długim Targu Około 60 tancerzy ze Studia Tańca Siemanko i nie tylko, pomogło w wyjątkowy sposób Andrzejowi oświadczyć się swojej wybrance w sobotni wieczór na Długim Targu. Całemu przedstawieniu przyglądali się mieszkańcy oraz turyści.

Data 15/07/2018

---

Gdynia powinna dokładać do Opener'a?

Gdynia powinna dokładać do Opener Przeniesienie Openera z Warszawy do Gdyni w 2003 roku było świetną decyzją i miasto na niej skorzystało. Pytanie, czy po tylu latach wciąż powinno finansować festiwal z publicznych pieniędzy, skoro impreza na siebie zarabia i z każdą edycją przyciąga coraz więcej fanów? Czy po komercyjnie udanej imprezie część dotacji nie powinna wrócić do miejskiej kasy?

Data 14/07/2018

---

Pomagają młodzieży muzyką klubową

Pomagają młodzieży muzyką klubową Pomoc młodzieży poprzez muzykę elektroniczną? Dlaczego nie! "Make it happen" to projekt kulturowy, zapoczątkowany przez polskie wydawnictwo muzyczne oraz agencję Drumatic/Rise Agency. W jego ramach rok temu wydany został album z polską muzyką elektroniczną, a zysk ze sprzedaży przeznaczono na organizację warsztatów didżejskich dla młodzieży. Spotkania odbywają się w lipcu w Domu Zarazy. W jaki sposób pomogą młodym ludziom? Opowiedział nam o tym Jacek Stankiewicz, pomysłodawca projektu.

Data 13/07/2018

---

Recenzja filmu "Iniemamocni 2"

Recenzja filmu "Iniemamocni 2" Czternaście lat dzielące pierwszą część filmowego przeboju od drugiej to w kinie animowanym prawdziwy ewenement. Okazuje się jednak, że wydłużająca się z każdym rokiem hibernacja rodzince sympatycznych superbohaterów specjalnie nie zaszkodziła i nie uśpiła ich przebojowości. "Iniemamocni 2" gwarantują dobrą zabawę w zawrotnym tempie i z szerokim uśmiechem na ustach, choć świeżości i tytułowej mocy jest już jakby mniej.

Data 13/07/2018

---

DJ będzie grał 15 godzin non-stop w Sfinksie

DJ będzie grał 15 godzin non-stop w Sfinksie Związany z klubem Sfinks700 didżej Vacos zagra w sobotę w sopockim klubie specjalny set, który będzie trwał 15 godzin non-stop. - Najdłuższy set, o jakim słyszałem, to występ Loco Dice w Miami, który grał 18 godzin non-stop - mówi artysta.

Data 12/07/2018

---

Planuj tydzień: warto wyjść z domu

Planuj tydzień: warto wyjść z domu Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem teatrów plenerowych i ulicznych podczas festiwalu FETA. Czeka nas też trochę muzycznych wrażeń i okazji do piknikowania z rodziną.

Data 12/07/2018

---

Wiśniewski otwarty. Pierwszy taki bar

Wiśniewski otwarty. Pierwszy taki bar W środę oficjalnie otwarto pierwszy w Gdańsku bar , który serwuje tylko i wyłącznie jeden alkohol: wiśniówkę. Tego dnia zaproszeni goście mogli się przekonać, jak smakuje flagowy produkt Wiśniewskiego i czy rzeczywiście warto się na niego skusić.

Data 12/07/2018

---

Przegląd trójmiejskich torów gokartowych

Przegląd trójmiejskich torów gokartowych Od lat tory gokartowe cieszą się niesłabnącą popularnością. I choć nie jest to rozrywka, która należy do najtańszych - to większość z nas, co jakiś czas, lubi oddać się torowemu szaleństwu w gronie znajomych. Sprawdziliśmy, gdzie i za ile można pojeździć gokartami w Trójmieście.

Data 11/07/2018

---

Ponad 100 filmów i koncert w Sopocie

Ponad 100 filmów i koncert w Sopocie Wystarczy 9 dni, by nadrobić filmowe zaległości z ostatnich miesięcy. Taką szansę daje 18. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Sopot Film Festival. Organizatorzy przygotowali ponad setkę tytułów, w tym przegląd kina neo-noir i skandynawskich kryminałów. Po raz trzeci w ramach festiwalu odbędzie się również koncert muzyki filmowej. Impreza odbędzie się w dniach 14-22 lipca w różnych częściach Sopotu.

Data 11/07/2018

---

Kończą się tańsze bilety na Globaltikę

Kończą się tańsze bilety na Globaltikę Ostatni dzwonek, aby taniej kupić bilety na festiwal Globaltica, który odbędzie się w dniach 25-29 lipca w Kolibkach . Organizatorzy ogłosili już pełen program koncertów oraz imprez towarzyszących.

Data 11/07/2018

---

Informacje pochodzą ze strony Trojmiasto.pl: Rozrywka
Copyright© Willa Preludium 2012
Design: